iPod Classic Görünümünü iPhone ‘a Taşıyan Uygulaması

App Store'da onaylanmış bir uygulamayı almayı başaran ve Louis Anslow tarafından oluşturulan Rewound, iPhone'unuzu bir iPod Classic'e dönüştürüyor.

Rewound-iPod-Classic-app

Son zamanlarda iPod Classic arayüzünü simüle eden bir iPhone uygulaması ortaya çıktı. Ortaya çıkaran kişi Apple inceleme süreci nedeniyle henüz piyasaya sürülmediğinden emin olmamasına rağmen, başka bir geliştirici öne çıktı. App Store’da onaylanmış benzer bir uygulamayı almayı başardı. Louis Anslow tarafından oluşturulan Rewound, iPhone’unuzu bir iPod Classic’e dönüştürüyor.

Uygulamada genellikle Apple ürünlerinden veya arayüzlerinden gelen görüntülerin kullanımını yasaklayan App Store inceleme sürecinden geçmek için bazı hileler kullandı. Tıpkı Apple Music için oluşturulmuş diğer üçüncü parti yazılımlar gibi çalışıyor. Bu nedenle muhtemelen mağazada “iPod Classic simülatörü” olarak yazdığınızda uygulamayı bulamazsınız.

Önerilen Yazı
Netflix Ocak 2020’de Çıkacak Film ve Diziler

Bunun nedeni, uygulamanın varsayılan olarak normal kontrol düğmeleriyle gelmesidir. Sırrı, kullanıcıların herhangi bir görüntü türünü oynatıcı dış görünümü olarak eklemelerine izin veren bir işlevdir. Uygulamaya dahil olmayan iPod Classic temasını eklediğinizde, düğmelere basar, böylece sanal tıklama tekerleği tarafından kontrol edilebilir hale gelir. Menülerde gezinme, tıklama tekerleğinde parmağınızı kaydırarak yapılır. Ayrıca iPod simülasyonunu daha gerçekçi hale getirmek için iPhone’un dokunsal geribildirim sistemini kullanıyor. Uygulamadaki müzik kitaplığınıza albümler, sanatçılar, şarkılar ve çalma listeleriyle göz atabilirsiniz.

Rewound uygulamasını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu iPhone uygulaması için iPod Classic kaplamasıyla test etmek istiyorsanız, aşağıdaki resmi orjinal boyutlarda indirerek cihazınıza kaydedin ve uygulamaya ekleyin. (Resme tıklayın ve cihaza orjinal boyutta kaydedin)

Yazı dolaşımı

Exit mobile version