1. Ana Sayfa
  2. Sinema

2020 İçin Ücretsiz Ve Yasal Olan Yabancı Film İndirme Siteleri

Ücretsiz ve yasal olan film indirme sitelerini listeliyoruz ;


0

Film dünyasını merakla takip eden milyonlarca kullanıcı bulunmakta. Ve haricin de  binlerce hatta milyonlarca film çeşitleri bulunmakta.

Bu filmleri para ödemeden kaliteli ve eğlenceli bir şekilde indirip izlemek isteyenler için ücretsiz ve yasal olan film indirme sitelerini listeliyoruz…;

The Internet Archive

Listemizin ilk sırasında The Internet Archive isimli bir ücretsiz film indirme sitesi geliyor. Altın madeni gibi bir arşivi bulunan bu sitede ücretsiz film, müzik ve kitap indirme imkanınız bulunmakta.

Yaklaşık 4-5 yıl önce, The Internet Archive’den dogrudan bağlantılar sağlansa da dosya boyutları büyük olduğundan dolayı genellikle film indirme başarısız oluyordu. Ama sitenin veri bağlantıları geliştirildikten sonra torrent linkleri sayesinde artık kolayca ve tek kuruş harcamadan istediğiniz filmleri indireme imkanınız var.

Sitede etkin şekilde bulunan kütüphane sürekli olarak büyümekte ve her gün yeni içerikler eklenmektedir.

Watch TCM

Ücretsiz olmasının yanı sıra Turner Classic Movies TCM‘nin en iyi film koleksiyonuna sahip olması ile tanınmakta. Watch TCM olarak adlandırılan bu hizmet kablo ve uydu paketiyle sınırsız sayıda ücretsiz film izlemenize olanak sağlıyor.

Watc TCM’yi daha iyi yapan şey ise Android, iOS, Apple TV vb. özel uygulamalarının kullanılabilir olması.

thumbnail
Önerilen Yazı
LG G9 Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıkmaya Başladı

Retrovision

Bu ücretsiz film indirme sitesinde herkese açık birçok klasik ve TV şovlarına sahip olabiliyorsunuz. Retrovision sitesinde filmleri aramak çok basit, çünkü her film için popüler liste şekilde kategorilere ayrılmış.

Ayrıca sitede yayınlanan her türlü yeni içerik içerik hakkında bilgilendirilmek için kayıt olabilirsiniz.

Pluto TV

Pluto TV, isminden de anlaşılacağı üzere geleneksel TV yayıncılarını taklit etmeye çalışıyor. Bu platform çevrimiçi ücretsiz film izlemek için farklı farklı kategorilerden oluşan 75’den fazla TV kanalı sunuyor. Üstelik bu kanallar da haberler, TV, filmler, teknoloji spor ve diğer popüler bölümlere ayrılarak sunulduğunu belirtelim.

Pluto TV neredeyse tüm popüler platformlar için resmi uygulamasını kullanmanıza olanak sağlıyor ve hareket halindeyken de film izlemeniz kesilmeden devam edebilirsiniz.

Sadece tek önemli nokta bazı kanallar sadece ABD‘de kullanılabilir olması.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.