1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır

2020 Yılı İçin Ücretsiz En İyi Film İndirme Siteleri


0

Herkes bazen anın keyfini çıkarmak için televiyonunun karşısına veyahut bilgisayarının karşısına geçerek film izlemek isterler. Bu durumdan feraakat etmek için izlemek istedikleri filmleri önce indirip izlemek isteyenlerin çoğunlu bir haylice fazla. Bizde böylesi keyfine düşkün kullanıcılarımızın rahatlığı için çok kolay yollardan istedikleri filmleri indirebilsinler diye en iyi film indirme sitelerini sıralıyoruz.

Film yada dizi platformu artık insanlar dünyasının her anında yer almaya devam etmekte. En üzücü filmlerden en egleceli ve komik filmlere kadar merakla izlediğimiz filmlerimizi artık kolaylıkla önceden indirip izleyebilmeniz için aşağıya en iyi film indirme sitelerini bırakıyorum :

İNDİR PUB 

En iyi film indirme siteleri arasında listemizin en başında gelen bu site, şüphesiz en güncel filmleri indirebileceğiniz bir sitedir. Birçok farklı film kategorisine sahip olması ile aynı zamanda ücretsiz bir şekilde programların full versiyonlarınıda indirebileceğiniz bir platformdur.

Yapmanız gereken indirmek istediğiniz filminizi siteyi açtıktan sonra arama çubuğunda aratmanız. Ve karşınıza çıkan filmlere ait fragmanınıda sayfanın altında izleme imkanınızın olduğunuda belirtelim. Her filme ait video özelliklerinide görebilme imknaınızda bulunmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli konu ise ; film indirme seçeneği, çünkü yanlışlıkla zaralı yazılımlarıda indimeniz de mümkün.

İndirmek istediğiniz filmi açtığınızda sayfanın en alt tarafında yeşil şerit biçiminde indirme seçeneklerine ulaşmanız mümkün. Hızlı ve yavaş indirmele bağlantıları da mevcuttur.

ULTRAHD İNDİR

Listemizin ikinci sırasında olan bu site kullanıcıların en çok beğendi bir özellik olan izlemek istedikleri filmleri yüksek çözünürlükte indirme imkanlarının olmasıdır. Siteyi açtığınızda hiç kafanızı karıştırmadan kullanma imkanı sunar. Sayfanın üst tarafındaki arama çubuğu ile istediğiniz filmi arayabilirsiniz.

Film kalitesi bakımından çok ilgi gören bu sitede 4K, 1080p ve diğer yüksek çözünürlüklü filmleri bulmak mümkün. Sürekli filmlerini güncelleyen bu sitede iki kademeli üyelik söz konusudur. Üyelik bölümünde eğer VIP üye olarak kaydolduysanız size özel hızlı bağlantılar açılmaktadır. Ancak yavaş bağlantılar üzerinden filmlerinizi indirebilirsiniz.

İNDİR.VİP

 

Kategori bakımından 6 farklı kategori ile karşımıza çıkan bu site de en iyi film sitelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Site birçok farklı indirme seçeneğinin yanısıra birçok program ve oyun platformu da yer almaktadır.

Sitenin kullanımı çok basit olduğundan dolayı yapmanız gereken sayfanın üst tarafından hangi kategoride ne indireceğinizi seçmeniz. Seçme işlemi yaptıktan sonra açılan ekranda birçok fazla indirme seçeneğine erişmeniz kolay olacaktır. Bu site hakkında en dikkat çekici özellik ise diğer sitelere göre daha çok popüler olan filmleri eklemeye devam etmektedirler.

thumbnail
Önerilen Yazı
Realme X50 Pro 5G Tanıtıldı : Özellikleri Ve Fiyatı !

İNDİRİN.CO

 

Fİlm indirme siteleri arasında son zamanlarda kendini üst sıralara taşımayı başaran İndirin.co diğer sitelerde olduğu gibi farklı farklı film kategorilerine ev sahipliği yapmakta. Sayfayı açtığınızda çok temiz bir şekilde teması ile karşılaşıcaksınız.

Sitede film indime kategorisinden en yeni filmlerden, eski film kategorilerine kardar birçok seçenek sunmakta. Arama çubuğu ile istediğiniz filmide doğrudan arayabilirsiniz. Gözünüzüe kestirdiğiniz filmin sayfasına girerek aşağıya doğru indiğinizde MEGA, Turbobit ve Google Drive gibi indirme bağlantılarını göreceksiniz.

Bu siteden kullanıcıların aslında en çok beğendi bir özelliği olan istek ve öneri kısmıdır. Eklenmesini istediğiniz filmi, diziyi yada herhangi bir bölümü yazılı olarak bildirebilmeniz.

TORRENT MAFYA

Torrent konusunda ülkemizde en başarılı siteler arasında en popüleri olan Torrent Mafya, sunduğu hızlı torrent linkleri ile kullanıcılarını bayağı hoşnut etmeyi başarıyor. Teması oldukça sade ve kolay kullanımı sunması ile sadece film değil, aynı zamanda program, oyun ve dizi gibi daha birçok kategoride doya seçeneği bulabilirsiniz.

Girdiğiniz her film  yada oyun gibi sayfadan aşağıda bulunan indirme linkleri ile farklı torrent kaliteleri listelenmektedir. Hangi siteden indireceğinizin adından çok sadece simgeleri gösterilmektedir.

ONEİNDİR

Listemizde olan bir diğer film indirme sitesi olan OneindiR, ücretsiz olarak birçok filme ulaşmanızı sağlamaktadır. İndirmelerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmeniz için hiçbirinde virüs tehlikesi bulunmamaktadır. Siteye harii olarka eklenmiş olan sohbet alanı ile yaşadığınız sorunları yazarak doğrudan hızlıca sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Sadece film olarak kullanılmayan bu sitede,aynı zamanda program indime platformu olarakda kullanılmakta.

WAREZTURKEY

Bilgisayar dünyasına girişi yapan neredeyse herkes WarezTurkey sitesini bilmektedi. Adından çokça bahsettiren bu site en çok oyunculara katkısının bulunduğunu belirtmekte fayda var. Milyonlarca hayranının bulunduğu bu sitenin de film indirme özelliği ile apayrı bir mutluluk kattığını söyleyelim.

Hızlı bağlantıları ile haftada yeni filmler eklenmektedir.

Okumaya Devam Et

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.