Oppo 2020 Hedefi: 100 Milyon Akıllı Telefon

Oppo-2020-hedef-100milyon-2

Yeni yılda akıllı telefon üreticileri bu yıl için vizyonlarını ve hedeflerini paylaşmaya başladı. OPPO, 2020 planını, sadece akıllı telefonların ötesinde bir marka olarak gelişmek ve daha iyi büyümek. Bu deneyimler için ilerletici güç olarak 5G kullandı. OPPO, ColorOS 7 ile entegrasyon için ülkedeki yenilikçiler, geliştiriciler ve ortakların büyük yetenek havuzuna ulaşmayı hedeflediğinden, Hindistan da bu vizyonda kilit bir konuma sahip. Oppo 2020 hedefi için ise Hindistan’da 100 Milyon akıllı telefon üretim hedefini açıkladı.

Ortaya çıkan bir rapora göre OPPO, bu yıl iç pazarda satış için ülkede 100 Milyon akıllı telefonu üretme konusunda iddialı bir hedef belirledi. 2020, OPPO’nun amiral gemisi cihazlarını daha fazla kişinin deneyimlemesini sağlamak için şirketten agresif bir perakende satış stratejisi ortaya çıkması muhtemel. Açıklamada şunlara yer verildi.

2020 yılında, önümüzdeki yıl sonuna kadar 100 milyon adet üretmeyi umduğumuz ‘Hindistan’da Yap’ üzerine odaklanarak büyümemizi hızlandırmak istiyoruz. Ayrıca sürükleyici ve kişiselleştirilmiş 5G deneyimlerini güçlendirmek için entegre bir teknoloji sistemi oluşturmaya odaklanacağız. Premium deneyimi daha da artırma hedefimiz doğrultusunda, ülke çapında birden fazla premium amiral gemisi mağazası açmayı planlıyoruz.

Önerilen Yazı
2020 Model Huawei Mate X 65W Süper Şarj Sertifikası Sızdı

OPPO, 2019’da Hindistan’da güçlü bir büyüme gösterdi. A serisi, K serisi ve son zamanlarda piyasaya sürülen Reno ve Reno2 serisi gibi OPPO’nun cihaz serileri aracılığıyla cihaz yelpazesinde başarılı oldu. Hindistan pazarındaki bu başarı, şirketin mevcut altı küresel enstitüsünü ve Hindistan’daki dört araştırma merkezini destekleyecek olan Ar-Ge alanlarına daha fazla yatırım yaparak varlığını genişletmesini sağladı.

OPPO geçtiğimiz günlerde diğer önemli özelliklerin yanı sıra 5G teknolojisini kullanarak Çin’de Reno3 ve Reno3 Pro’yu piyasaya sürdü. Şirket, telefonların Çin dışına ne zaman çıkacaklarını veya ne zaman çıkacaklarını detaylı olarak belirtmedi. Lakin bu noktada kesinlikle bu cihazları Hindistan ve Avrupa’da piyasaya sürmelerini bekleyebiliriz.

Kaynak : Gadgets

Yazı dolaşımı

Exit mobile version