Xiaomi Mi10 Hakkında Ortaya Çıkan Son Bilgiler

xiaomi-mi10

Xiaomi, yeni modeli Xiaomi Mi 10 Pro akıllı telefonun en son Qualcomm Snapdragon 865G yonga seti ile güçlendirileceğini duyurdu. Mi 10 serisi akıllı telefonlar hakkında çok fazla bilgi ortaya çıkmadı. Fakat ortaya çıkan yeni bir sızıntıda standart Xiaomi Mi10 akıllı telefonun pil kapasitesinin ne olabileceğine dair bir ipucu belirdi. En son sızıntıya göre Xiaomi Mi10 akıllı telefon 4.800 mAh hücre kullanabilir.

Sızıntı, Dijital Chat  Station adıyla giden bir Çin sızıntısının izniyle geldi. Sızıntı yapan kişiye göre, Xiaomi Mi 10 akıllı telefonun pili 4,500mAh ila 4,800mAh aralığında olabilir. Kaynağın kendisi, sızan pil kapasitesinin gerçek pilden ± 100mAh kadar farklı olabileceğini belirtti, bu nedenle sızıntıyı olabilecek ihtimaller arasında sayabiliriz. Bununla birlikte 66W kablolu hızlı şarj desteği ile gelebilecek cihazın pili hakkında bilgiler mevcut.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Unpacked 2020, 11 Şubat’ta Yapılacak

Cihazın lansman tarihi ile ilgili olarak, şirket bize şu ana kadar gerçek bir tarih vermedi. Xiaomi Mi 10 akıllı telefonun 1Ç 2020’de piyasaya sürüleceğine dair ipuçları bıraktı. Bu yüzden önümüzdeki zamanlarda cihaz hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Şimdiye kadar bilinen bilgilerden bahsetmişken, Xiaomi Mi 10 Pro gibi, Xiaomi Mi 10 da 7.5 Gbps’ye kadar hız sağlayabilen Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti ile güçlendirilecek. Ayrıca, yakın zamanda piyasaya sürülen Redmi K30 akıllı telefonun 120Hz yenileme hızına sahip olması nedeniyle, Xiaomi Mi 10 serisinde yüksek bir yenileme hızına sahip bir ekran ile gelmesi muuhtemel bilgiler arasında yer alıyor.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version