HBO Beklenen Özelliği Android Kullanıcılarına Getiriyor

HBO beklenen özelliği sonunda android için getiriyor

Netflix, Disney + ve HBO GO gibi yayın hizmetleri yolculuk sırasında mükemmeldir. Bu vakit geçirmek için kullanılan hizmetler, 10 saatlik bir yolculuk geçeceğinizi veya her gün işe gidip gelmenizi oldukça güzel hale getirebiliyor. Bu yayın hizmetlerinin çoğu, aktif bir internet bağlantısı olmasa bile kullanıcıların hareket halindeyken en sevdikleri filmleri ve TV şovlarını izlemelerini sağlayan önemli bir özellik sunuyor. Bu özellik ise videoyu bu platformların kendi uygulamaları üzerinden telefonunuza wifi bağlantısı olan yerlerde indirip ilerde internet bağlantısı olmadığı zamanlarda izlemenize imkan veriyor. Şimdi de HBO, Android telefonlar için olan uygulamasına bu özelliği getiriyor.

HBO yakın zamana kadar böyle bir özellik sunmamıştı. Bu da mobil uygulamayı internete bağlı olmadığında işe yaramaz hale getirdi. Diğer hizmetlere kıyasla biraz geç olmasına rağmen, HBO nihayet Android kullanıcıları için (One-Tech aracılığıyla) bir çevrimdışı mod eklemeye karar verdi. Değişiklik sayesinde, Android cihazlardaki HBO kullanıcıları en fazla 25 başlık indirebilecek. Ayrıca HBO tarafından seçilen, izledikten iki gün sonra sona erecek olan başlıklarla da sınırlısınız.

Önerilen Yazı
Size Hem Mutluluk Hem De Hüzün Verecek 10 Film

Uygulamayı bir Android cihaza indirilebilecek her film veya TV şovu bir OK(indirme) simgesiyle işaretlenmiştir. Bu simgeyi görmüyorsanız yayını çevrimdışı izleyemeyeceğiniz anlamına geliyor. Tüm medya içeriğinizi ekranın altında bulunan İndirilenler sekmesinde bulacaksınız.

HBO GO’yu indirmek için | Google Play Store

Yazı dolaşımı

Exit mobile version