2020 Yılında Kullanmak İçin En İyi Canlı Duvar Kağıtları

Best-Live-wallpaper-apps-Android-733x420

Dünya üzerinde Android işletim sistemini kullanan milyarlarca insan arasından en çok dikkatini çeken şey göz zevklerini ortaya koyan duvar kağıtlarıdır.

Bu göz zevklerimizi en iyi hale getirebilmek için kullanmakta olduğumuz akıllı telefonlarımız bizlere bazı seçenekler sunmakta. Bu seçenekler arasında, çeşitli başlatıcılar, temalar ve simge paketleri bulunuyor. Bu seçenekler ile yapabildiğimiz en iyi özellik ise Ana ekran ve Kilit ekranlarının duvar kağıtlarını değiştirebilmekten geçiyor.

İnsanlar ana ekranları için kendi fotoğraflarını, manzara veya favori süper kahramanlarının resimlerini içeren farklı duvar kağıtları kullanırlar. Lakin günümüzdeki kullanıcılar, ana ekranlarında canlı duvar kağıtlarını kullanmaya daha eğilimlidir.

Bu bahsettiğimiz canlı duvar kağıtlarından bazıları da özelleştirilebilir tabii ki de. Kullanıcılar bu duvar kağıtlarında istedikleri şekle göre değişiklik yapabilirler. Bu değişiklikleri en basit şekilde yapabilmeniz için Google Play Store‘da Android telefonları için en iyi canlı duvar kağıtlarını sağlayan bir dizi uygulama bulunmakta.

Android İçin En iyi Canlı Duvar Kağıdı Uygulamaları :

Wave Live Wallpapers

Wave Live Wallpapers isimli olan bu uygulama şaşırtıcı tasarımlar ve kavramlar ile Android için canlı duvar kağıtları dizisi oluşturma konusunda en iyisi diyebiliriz. İçerisinde yunuslar, kediler ve ekranınızı kırma gibi gösteren köpek balığı gibi çeşitli hayvanların canlı duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

Bu canlı duvar kağıdı uygulaması çok daha az miktarda batarya tüketimi sağlayacak şekilde geliştirerek tasarlandığını da belirtelim. Uygulamanın arka planında animasyonu durdurduğunuzda pil kullanımı otomatik bir şekilde azalmaktadır .

Önerilen Yazı
2020 Yılında Satın Alabileceğiniz En İyi Android Telefonlar

Forest Live Wallpaper

Canlı duvar kağıdını duyduğunuzda aklınıza en rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir şekilde geliyorsa bu uygulama tam da size göre. Forest Live Wallpaper isimli olan bu uygulama Android cihazlarınız için birkaç güzel animasyonlu duvar kağıtları da dahil olmak üzere bir dizi özelleştirilebilir seçenek sunar.

Uygulama da, duvarda asılı ağaçlar ve tepelerin üstlerindeki ağaçları geceleri daha parlak görünmesini sağlamak için “Gece Zaman Çarpanı (Night time multiplier)” adlı benzersiz bir özellik ile geliyor. Haricinde Geliştirici tarafından yapılan bir açıklamaya göre, yakında hareketli duvar kağıtlarında gerçeğe daha yakın efektler eklemek için uygulamaya yıldırım özelliğinin ekleneceğini iddia etti.

 

Muzei Live Wallpaper

Muzei isimli olan bu canlı duvar kağıdı en son sanat eserleri ile her gün kiilt ekranını yenileyebilen Android için canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde birkaç saatte bir kullanıcıların favori fotoğrafları arasındaki duvar kağıdını değiştirebiliyor.

En eşsiz şeyi nedir diye soranlar içi, Muzei Android canlı duvar kağıdı uygulamasının geliştirici dostu bir uygulama olmasıdır. Hatta uygulamanın kaynak kodunu merak edenler için code.muzei.co sitesinde bulunmakta.

 

Paperland Live Wallpaper

Listemizin bir diğer üyesi olan bu duvar kağıdı uygulaması da kullanmaya başladığınızda telefonunuzun ekranında sürünen bir kağıdın kesilmiş manzaraya benziyor olduğunu görebilirsiniz. Paperland Live Wallpaper isimli bu uygulamada kullanıcılar gün doğumu ve gün batımı olarak zaman ayarını yapabilmektedirler.

Uygulama ayrıca hava durumuna göre canlı duvar kağıdını değiştiren bir özelliğe sahiptir ve bu özelliği de AccuWeather tarafından desteklenmektedir.

Önerilen Yazı
Google Pixel İçin Android 11’den Android 10’a Nasıl Geçilir ?

ZENTALED Live Wallpaper

Listemizin bir diğer üyesi olan bu uygulama Google Play Store’da bulunan Android için en benzersiz canlı duvar kağıdı uygulamalarında en iyilerinden diyebiliriz. Kullanıcılar, gerçek zamanlı olarak hareket eden duvar kağıtları olarak 3D animasyonlara sahip olma gibi seçeneklere sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

ZENTALED Live Wallpaper uygulaması, bir tür renk kombinasyonundan birine sahip çok sayıda benzersiz tasarımla birlikte gelir. Android kullanıcılar için bu duvar kağıdının en beğenilecek özelliği ise, sizlere sunulan duvar kağıtlarında arka planın koyu olması ile pil kullanımını azaltmaktadır.

 

Peki ya sizin favori canlı duvar kağıdı uygulaması hangisidir ?

Yazı dolaşımı

Exit mobile version