Xiaomi Cihazları İçin En İyi Dinamik Video Duvar Kağıtları

Best-MIUI-11-Dynamic-Video-wallapers-2020-768x440

Çinli teknoloji devi olan Xiaomi, çok kısa zamanda akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yaparak diğer firmaları geride bırakmayı başardı. Bu başarılarının ardı arkası kesilmeden işlerine devam eden şirket, geçen yıl cihazları için duyurmuş olduğu MIUI 11‘in en iyi şekilde tasarlandığını görmüştük.

Bu yeni arayüzün birçok özelliği ile kullanıcılar için epey bir rahat olduğunu da tekrardan hatırlatmakta fayda var. Bu özelliklerinin arasında duvar kağıdı gibi görünüşünüzü değiştirerek çıtayı bir üste taşıyan özellik için daha farklı seçenekler sunmaya geldik.

Kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için MIUI 11, Dinamik Duvar Kağıtları adı verilen parlak bir özelliği içeriyor. Adından da anlaşılacağı gibi, MIUI 11’i çalıştıran kullanıcılar Xiaomi cihazlarının Ana ekranına ve / veya Kilit ekranına canlı duvar kağıtları koyabilirler.

Kişisel videoları kullanmanın bir zararı olmasa da, üçüncü taraf güzel canlı duvar kağıtlarını kullanmak Xiaomi cihazlarınızı daha farklı seviyelere çıkartabilir.

MIUI 11 Cihazları İçin En İyi Dinamik Video Duvar Kağıdı

Space Wallpaper

Aramız da Astronomi ve Uzay meraklıları var ise, VisualDon’un Uzay Duvar Kağıdı’na bayılacaklardır. Nasıl olsa Ay’da yürüyen bir gök bilimci, akıllı telefonunuzda her gün göreceğiniz şeylerden değildir.

Ne yazık ki, bunda ki dinamik duvar kağıtları gördüğünüz gibi oldukça gerçekçi değil, yer çekimi yok ve Dünya, vitrinlerinizde olan maketlerde ki gibi aya yakın değildir. Yine de, güzel bir duvar kağıdı olduğu kadar bir denemeyi hak ediyor denebilir.

Önerilen Yazı
iPhone 12 Çentiksiz Tasarımı Ortaya Çıktı

Marvel Intro

MIUI 11 Dinamik duvar kağıtlarında bir diğeri ise, Marvel hayranları için; Marvel evrenine olan sevginizi ifade etmek için mükemmel bir fırsattır. Kullanmakta olduğunuz akıllı telefonunuzun kilidini, neredeyse üretim filmlerinin her birinde bulunan bu Marvel girişiyle açabilirsiniz.

Tabi bu size eğlenceli gelmiyorsa, herhangi bir Marvel filminden en sevdiğiniz sahneyi seçin ve video duvar kağıdı olarak uygulayın.

 

Space Particles

Pixabay milyonlarca ücretsiz resim ve video indirebileceğiniz bir internet sitesi olarak karşımıza çıkmakta. Bu siteden telif hakkı olmadan yaratıcı eserleri indirebilir ve Xiaomi cihazlarındaki MIUI 11 dinamik duvar kağıtları özelliği sayesinde cihazınızın ana ekranına ve kilit ekranına uygulayabilirsiniz.

Gam-Oi’den Space Particles (Uzay Parçacıkları), bizce en iyi seçimler arasında yer alır. Ancak, üzerinde akıl almaz videoları ve yüzlerce resimleri barındıran Pixabay’ı ziyaret etmelisiniz.

 

CyberPunk 2077

Cyberpunk 2077, 17 Eylül 2020‘de piyasaya sürülmesi planlanan en çok beklenen  oyunlarından birisidir. Video klibinde ise, John Wick tarafından oynanan Johnny Silverhand karakterinin ilk kez hikayeye atladığı oyunun fragmanının bir parçasıdır.

 

MIUI Theme App Video Wallpapers

Xiaomi cihazlarınız için sunduğumuz bu video duvar kağıtları listesinde keşif yaparken, MIUI Temaları uygulamasına da bir bakmak gerektiğini düşünüyorum. Temalar uygulamasına açın – Duvar Kağıtları’na dokunun – Canlı Duvar Kağıtları seçeneğine tıklayın ve oradaki seçeneklerden birini seçtiğinizde Uygula’ya dokunmanız yeterli olacaktır.

Xiaomi, kendi Temalar uygulaması için sürekli video duvar kağıtları eklemeye devam ediyor.

Önerilen Yazı
Karantinada Kalırken Oynayabileceğiniz En İyi Android Oyunlar

 Zedge Video Wallpapers

Canlı duvar kağıtları özelliğinden konuşurken Play Store üzerinde kullanıcıların kullanıma sunulan ZEDGE uygulamasını söylemeden edemiyoruz. Zedge, Xiaomi kullanıcılarının en dikkat çekeceği çarpıcı ve dinamik duvar kağıtları sunan bir uygulamadır.

Kullanıcılarımızın uygulamayı indirdikten sonra yalnızca video bölümüne gitmesi ve yüzlerce canlı duvar kağıtları arasından seçim yapmanız yeterli olacaktır.

Yazı dolaşımı

Exit mobile version