1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama

Android İçin En İyi Klavye Uygulamaları – 2020


0

Yılın en iyi Android telefonlarından birine sahip olduğunuza göre, en iyi Android uygulamalarının tümünü indirdiğinizden emin olun. Akıllı telefonunuzdaki klavye, günlük olarak en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Arkadaşınız size bir mesaj gönderdiğinde, bir e-postayı yanıtlamanız gerekirse veya sadece düşüncelerinizi dile getirmeniz gerektiğinde ilk açılan şey budur. Ancak harika olan şey, temel olan şey ne olursa olsun veya özelleştirmenin uç noktalarına gitmek istiyorsanız, herkes için çalışan bir klavye uygulaması olmasıdır. Bunun için en iyi android klavye uygulamaları yazısını okumanızı öneririz. Sıralama olmaksızın alttaki listeye göz atabilirsiniz.

İşte En İyi Android Klavye Uygulamaları

Google Klavye – Gboard

Google’ın kendi klavye uygulamaı Gboard’un klavyesi, Android, iOS ve yakında Chromebook’larda sürekli genişleyen bir dizi özellik ile pazara hakim olmaya devam ediyor. Emoji paketinizi veya giflerinizi yapma gibi seçenekleri içeren bu yılki eklemelerden bazıları önemsiz görünebilir, ancak Gboard ayrıca düzinelerce yeni dil için destek ve formları doldurmayı çocuk oyuncağı haline getiren son yüzen klavye modu ekledi.

en iyi android klavye uygulamaları 1

Google Klavye İndir

SwiftKey

SwiftKey, dört milyon indirme kilometre göstergesinde sürünüyor ve bunun iyi bir nedeni var; bu özel klavye size tam kontrol sağlar. Uygulamanın kendisi 100’den fazla farklı temaya sahiptir ve arka plan olarak çektiğiniz veya indirdiğiniz bir resimle kendi temanızı bile oluşturabilirsiniz. SwiftKey ayrıca 300’den fazla dil desteği içerir ve aynı anda beş farklı dile kadar etkinleştirebilirsiniz.

SwiftKey İndir

Önerilen Yazı
Apple M1, Intel And AMD Mobil İşlemcilerine Karşı Test Sonuçları

Chrooma

Chrooma, klavyenizdeki temel hazır temalarla uğraşmak yerine, kafanızın döneceği çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip bir klavye sunar. Bu, rekabete kıyasla büyük ölçüde geliştirilmiş bağlamsal tahminler sağlamak için akıllı AI özelliğine ek olarak. Ayrıca zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz hareketlerin ek faydalarını da elde edeceksiniz.

en iyi android klavye uygulamaları 3

Chrooma Klavye İndir

Ben şahsen uzun süredir, hatta yıllardır Google Klavye ( Gboard ) dışında klavye kullanmıyorum. Sade ve etkileyici özellikleri ile alışması çok kolay bir klavye uygulaması. Siz de deneyerek hangisinde daha rahat ediyorsanız onu kullanabilirsiniz. Bunların dışında beğendiğiniz klavye varsa yoruma yazabilir ve beğendiğiniz en iyi android klavye uygulamlarını diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.