1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Apple 6.7 Inc iPhone 12 ve Yeni iPhone SE Modellerini Gelecek Hafta Tanıtabilir


0

Analist Jeff Pu, iPhone 12 geliştirmesinin şu anki 5.4 inç ve 6.1 inç modeller için Nisan ayının sonuna işaret ediyor. Aynı zamanda 6.7 inç model için de Mayıs ortasına kadar uzatıldığını iddia ediyor. Bu, 5,4 inç ve 6,1 inçlik modellerin duyurudan sonra Eylül ayında, 6.7 inçlik model ise Ekim ayında satışa sunulacağı anlamına geliyor.  Yani bu yıl iPhone 12 ve yeni iPhone SE modeli beraber çıkacak görünüyor.

iPhone modellerinin iki aşamalı piyasaya sürülmesi yeni bir şey değil. Apple, Eylül 2018’de iPhone XS ve XS Max’i ve Ekim ayında iPhone XR’yi piyasaya sürdü. iPhone X, Kasım 2017’de iPhone 8 ve 8 Plus’a kıyasla Kasım ayında daha sonra piyasaya sürüldü.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple, iOS 14 ile “Gerçek” Ana Ekran Widgeti Getirebilir

Yeni nesil iPhone SE modeline gelince, Jeff Pu, Apple’ın Nisan ayı ortasında bir açıklama yapmasını bekliyor. Bu da önümüzdeki hafta herhangi bir zamanda olabileceği anlamına geliyor. Tipster @jon_prosser, Apple’ın 15 Nisan’da bir hafta sonra 22 Nisan’da başlayacak gönderilerle bir duyuruya hazırlandığını daha önce paylaştı. Yeni nesil iPhone SE için davalar perakendecilere ulaşmaya başladı. Yani yeni nesil iPhone SE için de yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Son günlerde dünya çapında salgın olduğu için Apple bu yıl iPhone 12 ve yeni iPhone SE modeli için nasıl bir tanıtım yapılacak.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.