Google Fotoğraflar Aylık Abonelik Hizmetini Test Ediyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama
Trendlerdeki Yazı

Google Fotoğraflar Aylık Abonelik Hizmetini Test Ediyor

0

Google Fotoğraflar uygulaması bir Android akıllı telefonda mükemmel bir ücretsiz hizmetin en iyi örneklerinden biridir. Sınırsız fotoğraf yedeklemesi, Google Asistan entegrasyonu ve tüm AI özellikleri, herhangi bir Android akıllı telefon kullanıcısı için olmazsa olmaz olduğu anlamına geliyor. Buradaki en öenmli özellik Google hizmetlerinden biri olması ve Google sürekli olarak bunu geliştirmesi. Google, video slayt gösterileri, kolajlar ve gezi ve etkinlik albümleri oluşturmak için yapay zekasından sıklıkla yararlanıyor. Kasım ayında Google, telefonunuzun yıllar önce “Anılar” ı vurgulama yeteneğini ekledi. Buna ek olarak aynı zamanda şirket fotoğraflarınızın ayrı ayrı baskılarını sipariş etmeyi de mümkün kıldı. Yeni bir beta programa davet edilen kullanıcılar, Google Fotoğraflar aylık abonelik hizmeti ile 7.99 Dolara her ay en iyi fotoğraflarının baskılarını otomatik olarak almak için abone olabilecekler.

Özelliğin arkasındaki fikir, her ay, servise abone olurken seçtiğiniz bir temanın etrafında 10 fotoğraf alacaksınız. Fotoğraflar 1/8 inç kenarlıklı mat beyaz kart stoğuna 4 × 6 basılmıştır. Fotoğraflar, son 30 günlük fotoğrafçılığınızdan seçilir. Seçebileceğiniz temalar aşağıdaki gibidir.

  • Çoğu insan ve evcil hayvan: İnsanlar ve evcil hayvanlar için en iyi anlarınızı yeniden yaşayın. Her ay onları ve diğer harika fotoğrafları içeren baskılar alın.
  • Çoğunlukla manzara: En unutulmaz yerlerinizi tekrar ziyaret edin. Her ay açık hava çekimlerinizin, şehir manzaralarının, manzara resimlerinin ve daha fazlasının baskılarını alın
  • Her şeyden biraz: Karıştırın! En iyi anlarınızın bir karışımını alın! Her ay size gönderilen insanların, manzaraların ve diğer fotoğrafların fotoğrafları.
thumbnail
Önerilen Yazı
HBO Beklenen Özelliği Android Kullanıcılarına Getiriyor

Fotoğraflar bir karton zarf içinde gelir ve “buzdolabına, bir çerçeveye koymak veya önemli olanlara hediye vermek için mükemmel” olarak tanımlanır. Hizmet şu anda sadece ABD’de deneniyor ve web tarayıcınızda Google Fotoğraflar’a giderek sahip olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Davet edilenler, üstte “Aylık fotoğraf baskıları denemesine davet edildiniz” ifadesini görür.

Heyecan verici bir fikir ve Google’ın ücretsiz bir hizmetten para kazanmanın bir yolu olsa da, kişisel olarak basacağı fotoğraf türleri hakkında kullanıcıların bazı endişeleri olabiliyor. Google Fotoğraflar’a birçok ekran görüntüsü yedekleniyor. Bu ekran görüntüsü yanlışlıkla birini unutulmaz bir fotoğraf olarak tanımlayabilir mi? Google, bir ekran görüntüsünün ve neyin olmadığını belirleme konusunda oldukça iyi AI özellikleri var ancak hizmetin bir ekran görüntüsünü kişi olarak tanımasını sağlayabilir. Google size gönderecekleri fotoğrafları önizlemenize izin verirken, bu muhtemelen bir sürprizin heyecanını mahvedebilir. Bu konuda dikkatli olmakta fayda var şimdilik.

Kaynak : 9to5Google

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.