1. Ana Sayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Google I/O 2020 Etkinliği Tamamen İptal Edildi


0

Birkaç hafta önce Google, yeni koronavirüsün yayılmasıyla ilgili endişeler nedeniyle Mayıs ayında Kaliforniya’da gerçekleşmesi gereken yıllık geliştirici konferansı I/O’yu iptal etmeye karar verdi. Bu iptal, fiziksel olaya atıfta bulundu. Teknoloji devi bu etkinliği online yapmak istiyordu ama şimdi bunu da iptal etmiş görünüyor. Şirket, Google I/O 2020 ‘nin online sürümünün de iptal edildiğini duyurdu. Google I/O 2020 bu noktada tamamen iptal edilmiş oldu.

Diğer yandan şirket, geliştirici blogları ve topluluk forumları aracılığıyla devam eden Android güncellemelerini paylaşmaya devam ediyor.

google I/O 2020 iptal

İlk iptal işleminden bu yana geçen iki hafta içinde COVID-19 salgını küresel bir salgına dönüştü ve hükümetler tarafından sosyal mesafeyi dayatmak için benzeri görülmemiş önlemler alıyoruz dendi ve California’da, Bay Area hükümeti tarafından “Yerinde Kal (Shelter in Place)” görevlendirildi ve bu kısmen Google I/O 2020’yi tamamen iptal etmeye karar verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Corona Virüs Sırasında Evden Çalışmak İçin En İyi Araçlar

Bakalım ilerleyen süreçte bu virüsün daha ne gibi küresel ve yerel etkileri ortaya çıkacak. Umarız çok fazla yayılmadan kontrol altına alabiliriz dünya olarak. Ülkemizde de bu alanda mücadele eden sağ duyulu vatandaşlarımıza ve sağlık personellerimize bu konuda teşekkür etmek istiyoruz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.