Ekranı Genişlet
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama

Hızlı ve Öfkeli Filminin Oyunu Geliyor

Hızlı ve Öfkeli Filminin oyunu 2020 yılında PC, PS4 ve Xbox One'a gelecek Michelle Rodriguez ve Vin Diesel oyun duyurusunu The Game Awards'da sahneledi.

0

Michelle Rodriguez ve Vin Diesel, PC, PS4 ve Xbox One’a gelecek yeni bir oyun olan Hızlı ve Öfkeli Filminin oyunu Hızlı ve Öfkeli Kavşağı’nı duyurmak için The Game Awards’da sahneye çıktılar. Filmin Mega Franchise filmindeki iki yıldızı Tyrese Gibson ile birlikte sunuyor. Project Cars yaratıcıları Slightly Mad Studios tarafından geliştiriliyor. Bandai Namco tarafından da yayınlanıyor.

Tanıtım videosu oyunun nasıl oynanacağı hakkında fazla bir şey vermiyor. Ancak önceki bilgilere bakıldığında patlayıcılara yakın mesafede araba sürmeyi içereceğini söylemek mümkün. Bir Bandai Namco basın bülteni oyuncuların “Egzotik yerlilerin sokaklarından uluslararası casusluğun karanlık dünyasına seyahat ederek, yüksek hızlı soyguncuları ve dublörlerine ait savaşa sokacakları takım olarak ve araç-soygun aksiyon oyunu.” olarak nitelendirdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Microsoft Teams Artık Linux Üzerinde Kullanılabilecek

Hızlı ve Öfkeli Filminin oyunu “Fast & Furious Crossroads” ‘da ayrıca John Wick de var. 3. Bölüm Asya Kate Dillon ve The Walking Dead’in Sonequa Martin-Green’i de Mayıs 2020’de çıkacak. Aşağıda da tanıtım videosunu seyredebilirsiniz.

https://youtu.be/sKfTkNMYq90

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.