Instagram kullanıcıları için harika bir haber! Eski özellik geri geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram kullanıcıları için harika bir haber! Eski özellik geri geldi

0

Adam Mosseri’den harika haber! Instagram kronolojik sıraya geri döndü, favori seçenekler, işte detaylar…

Instagram CEO’su Adam Mosseri bugün Instagram hesabı üzerinden bir güzel haber paylaştı. Mosseri, yaptığı paylaşımda Instagram algoritmasının değiştiğini ve kronolojik özelliğin geri döndüğünü duyurdu. Bu özellik uzun süredir kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Çünkü son algoritma çoğu kullanıcıyı tatmin etmedi. Mosseri, yeni güncellemede bazı değişiklikler olduğunu ekledi.

CEO, kronolojinin son birkaç aydır test edildiğini duyurdu. Ancak, özellik beta sürümündeyken ana sayfa, favoriler ve takip seçeneklerine sahipti. Şimdi, yeni güncellemede ince farklılıklar var. Peki kronolojik sıra nasıl işleyecek ve detaylar neler? Gelin haberin detaylarına bir göz atalım.

https://www.instagram.com/p/CbdD0MCJyZ0/

Instagram sıralama iki seçeneğe bölünecek
Videoyu bugün Instagram hesabı üzerinden paylaşacak olan Instagram CEO’su Adam Mosseri, sıralamanın iki şekilde sunulacağını duyurdu. Seçenekler, sol üst köşede Takip Et ve Favoriler olarak ayrılacaktır. Instagram – Takip edilen kısmında tüm hesaplar kronolojik sıraya göre görüntülenirken Favoriler kısmında ise özel olarak seçilmiş hesaplar yer alacaktır.İşte Instagram kronolojik sıraya nasıl koyacağıyla ilgili Instagram Favoriler bölümünde kullanıcı 50 hesap seçecektir. Favori hesaplar ayrıca ana sayfada bir yıldız simgesiyle görünecektir. Bu sayede kullanıcılar, çevrelerindeki hesap paylaşımını kaçırmazlar. Özellikler, uygulama güncellendikten sonra kullanıma sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.