Instagram Nasıl Dondurulur
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
Trendlerdeki Yazı

Instagram Nasıl Dondurulur

Instagram nasıl dondurulur sorusunun cevabı oldukça basit. Hesabınızı tamamen silmek yerine dondurmak isterseniz yazıdaki adımları takip edebilirsiniz

0

Ekim 2010’da kurulan ve geçen yıllar içinde neredeyse hayatımızın merkezine oturan Instagram artık günlük yaşantımızın en önemli parçalarından biri. Durum böyle olsa da bazen Instagram nasıl dondurulur sorularını sorabiliyoruz. Biz de bu yazımızda Instagram dondurma işlemi nasıl yapıldığını aşağıda yazdık.

Instagram nasıl dondurulur?

Başta da söylediğimiz gibi Instagram hayatımızın merkezinde olsa bile zaman zaman nasıl dondurulacağını merak ediyoruz. Peki, Instagram nasıl dondurulur? Aslında Instagram dondurma işlemi oldukça basit. Hesabınızı tamamen silmek yerine geçici olarak kapatmak isterseniz aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Öncelikle hesabınızı geçici olarak kapattığınızda neler olur bundan bahsedelim.

Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda hesabınız ile fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir ancak silinmez.

Adım adım Instagram dondurma işlemi

Instagram dondurma işlemi için yapılması gerekenleri ne yazık ki mobil uygulama üzerinden yapmak mümkün değil. Bunun için tarayıcıya ihtiyacınız var. İlk olarak şu adrese giriş yapın:  instagram.com

Ardından sağ üst köşede yer alan Profil işaretine tıklayın ve Profil Düzenle’yi seçin.

Sağ altta bulunan Hesabımı geçici olarak kapat’a tıklayın ve yönergeleri izleyin.

thumbnail
Önerilen Yazı
Whatsapp Parmak İzi Nasıl Aktifleştirilir

Hesap dondurma işlemini 7 gün içerisinde bir kez yapabilirsiniz. Dondurduğunuz hesabı da anında geri açamıyorsunuz, 3 saat kadar beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı tekrar aktif hale getirdiğinizde fotoğraflarınız hemen gelmeyebilir veya eksik gelmiş olabilir. Telaşa kapılmayın, fotoğraflarınız bir süre sonra geri gelecektir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.