LG ; Velvet İsimli Yeni Bir Akıllı Telefonun Tasarımını Yayınladı
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

LG ; Velvet İsimli Yeni Bir Akıllı Telefonun Tasarımını Yayınladı

0

Akıllı telefon piyasasın düşünüldüğü kadar iyi olmayan şirket, bir çok kullanıcısını da daha önce sunduğu cihazları ile bir hayli üzmüştü. Bu durumdan rahatsızlık duyan LG, yepyeni bir akıllı telefon tasarımını resmi olarak tanıttı.

Raporlar ve resmi tanıtımlar arasında LG, Android akıllı telefonları için yepyeni bir şey hazırlıyor. Bu gece LG, resmi olarak tasarımı üzerine  vurgu yapan yeni bir telefon serisinde ilk olan ”LG Velvet”i resmi olarak duyurdu.

Bir basın bülteninde LG, ilk haftasında  çıkardığı yeni akıllı telefon olan “Velvet” ile dalga geçiyor. Bu yeni cihaz, LG’nin önceki akıllı telefonlarından radyal olarak farklı bir tasarıma ve yağmur damlası gibi kamera tasarımına sahip.

LG, Velvet’i tasarlama kararının, teknik özellik sayfasında esasen aynı olan akıllı telefonlar havuzundan geldiğini açıklıyor. Açıkça belirtilmemiş olsa da, bu, LG’nin bir alt serilerden olan Snapdragon 765 kullanan bir sonraki cihazının raporlarının doğru olabileceğini biraz ima ediyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Apple 6.7 Inc iPhone 12 ve Yeni iPhone SE Modellerini Gelecek Hafta Tanıtabilir

Günümüzün akıllı telefonları gittikçe daha fazla benzer ve yalnızca teknik özelliklerle ayırt edilmesi zorlaşırken, LG, farklı tasarımları ve kendine has “dokunsal” zarafeti vurgulayacak yeni bir ürün yol haritasına girerek bu soruna cevap veriyor. Bu oluşturduğu yeni felsefeyi gösteren ilk cihaz, benzersiz bir “Raindrop” kamera ve hem göze hem de  dokunmaktan hoşlanan simetrik bir tasarımı, akıcı bir form faktörüne sahip olan yeni LG Velvet sizlerle buluşturacak.

Ayrıca LG gelecekteki cihazlarının alfa sayısal adlarından uzaklaşacağını bildiren bir rapor doğruladı. Bunun yerine, özel olarak konulmuş özellikleri ve tasarımlarına göre adlandırılacaklar. Bu durumda, LG Velvet’in adı, bu yeni cihazın özellikleri olan “parlak pürüzsüzlüğü ve premium yumuşaklığı” temel almakta.

LG Velvet, mobil cihazlar için şirketin yeni marka stratejisini uygulayan, tüketicinin kişiliğine en uygun cihazın özünü yakalamasına yardımcı olacak tanıdık ve etkileyici isimler lehine alfa sayısal adlandırmalardan uzaklaşan ilk cihaz olacak

LG hala bu yeni cihazıyla ilgili herhangi bir spesifikasyon, fiyatlandırma veya sürüm detayı onaylamadı, ancak raporlar 15 Mayıs’ta piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.