MIUI 12 Global Lansman Çıkış Tarihi 500 Retweet Uzakta
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

MIUI 12 Global Lansman Çıkış Tarihi 500 Retweet Uzakta

0

Çinli teknoloji devleri arasında en iyilerinden olan Xiaomi kısa süre önce Çin’de gerçekleştirdiği bir etkinlikte Android cihazları için yeni MIUI arayüzü güncellemesini başlattı. Resmi sunuma daha aylar olduğundan dolayı kullanıcıları şuanlık MIUI 12 Beta sürümünü önceden deneme fırsatı bulabilirler.

Xiaomi’ye göre, yeni arayüzünü alacak ilk cihaz grubunun Temmuz ayı sonunda alması planlandığını belirtti. Ancak bu belirtiler tabi ki de Xiaomi’nin Çin varyantları için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

MIUI 12 Global Çıkış Tarihi

Şimdiye kadar şirket MIUI 12 Global sürümüne sıkı sıkıya sarılmıştı, o kadar ki Çin’de piyasaya sürüldüğünden beri MIUI 12 hakkında çok fazla tweet atmadığını görmekteyiz.

Ancak bu kargaşa diğer Twitter kullanıcılarının yardımıyla değişebileceğini söyleyelim.

Ama tabi ki buna gerek kalmadan Xiaomi Twitter’dan atmış olduğu bir tweet’in de MIUI 12 yayını yeniden 3000 tweet‘e ulaşabilirse, MIUI 12 Global lansman tarihini açıklayacağına söz verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Google Home Hoparlör Gruplarında Android TV Seçeneği

MIUI 12’nin Çin’de açıklandığı günden sonra MIUI kendi resmi hesabındaki tweete göre, Xiaomi, bir gün sonra 3000 retweet koşulunun karşılanıp karşılanmadığını MIUI 12’nin küresl anlamda çıkışının tarihi hakkında soracağını iddia yayını yeniden tweetledi.

Ve şuan da ben bu haberi hazırlarken bile, şirketin atmış olduğu postta 2500 kişi tarafından yeniden tweetlenmişti. Yani anlayacağınız, eğer atılan gönderiye 500 tweet daha alırsa, Xiaomi MIUI 12 Global ROM çıkış tarihini açıklayacak.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.