MIUI Temaları Avrupa’daki Xiaomi Telefonlara Geri Geliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama

MIUI Temaları Avrupa’daki Xiaomi Telefonlara Geri Geliyor

0

MIUI’yi benzersiz kılan birçok özellikten biri tema seçenekleri olarak biliniyor. MIUI temaları sayesinde Xiaomi akıllı telefonunuzun tüm görünümünü ve stilini değiştirebilirsiniz. Hatta isterseniz AOSP’ye yakın görünmesini bile sağlayabilirsiniz. Bu özellik geçen yıl şubat ayında Avrupa Birliği akıllı telefonlarından kaldırıldı ve şirket neden bunu yapmak zorunda olduğu konusunda “değişen gizlilik düzenlemelerini” gösterdi. Zaman geçtikçe özellik geri dönmeyecek gibi görünüyordu. Ancak MIUI forumlarındaki sürpriz bir duyuruda şirket geri döndüğünü açıkladı.

Duyuru yazısında

Bazı Xiaomi telefonlarının zaten temalara erişimi var. Diğerleri ise zaman içinde yeniden erişim kazanacak. Tüm uygun cihazlara mayıs ortasından önce gelmesini tahmin ediyoruz ve kullanabilecek cihazlar ve Avrupa Birliği aracılığıyla yavaşça artacaktır. Avrupa Birliği sakinleri ”My Community” uygulaması aracılığıyla her zamanki gibi kendi temalarını gönderebilecekler. Hindistan’da ve diğer bölgelerde bulunan bazı temalar Avrupa Birliği’nde mevcut olmayabilir. Ancak bunun birçok tema için geçerli olup olmadığı belirtilmiyor. Bir temanın Avrupa’da da bulunmaması için kriterlerin ne olduğu bilinmemektedir.

ifadeleri yer alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
WhatsApp Koyu Mod Beta Olarak İndirme Linki Geldi

Forumda MIUI Temaları ‘nın geri gelmesini kutlamak için şirket şu anda bir duvar kağıdı yarışması düzenleniyor. Bu noktada Xiaomi henüz bununla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Gelecekte forumlarında daha fazla ayrıntı duyurulacak ve güncel bilgileri takip etmek için aşağıdaki foruum bağlantısını kontrol edebilirsiniz. Avrupa Birliği sakinleri de resmi olarak temalar, duvar kağıtları, simgeler ve yeni sesler almak için ”Xiaomi Themes” web sitesine erişebilecekler. Daha önce en azından Xiaomi Mi 9’da cihaz bölgesini Hindistan’a değiştirerek AB’deki MIUI temalarına erişmek mümkün oluyord. Duvar kağıdı yarışması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıyı kontrol ettiğinizden emin olun.

Kaynak : MIUI Forums

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.