1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Motorola Edge Devasa Kamera Modülü İle Canlı Görüntülendi


1

Akıllı telefon üreticilerinden olan Motorola, önümüzdeki hafta ilk amiral gemisi olan Motorola Edge +‘ı piyasaya sürecek. Bu hafta, Motorola Edge’in canlı bir görüntüsü, önceki sızıntıları doğrulamak ve şahsen ne bekleyeceğimizi göstermek için web’e duyurdu. İşte bu sayede artık yeni tanıtılacak olan cihazın neye benzediğini yavaş yavaş anlamış bulunmaktayız.

Ishan Agarwal ve PriceBaba, Motorola Edge’in bu haftanın başında sızdırılmış tek bir görüntü yayınladılar. Yalnız Edge, şirketin diğer iki akıllı telefonundan daha az özellikte olan “Edge +”, uygun bir amiral gemisi cihazıdır.

Fiziksel donanım açısından, Edge, Edge +’a çok benzemektedir. Sızan bu görüntüde, Motorola Edge’in kırmızı bir renkte oluşan gradyanı olduğu gözlere çarpıcı geliyor. İşte bu efekt, OnePlus’ın Interstellar Glow (Yıldızlararası Parıltısı) ve Samsung’un Aura Glow (Aura Parıltısına) benziyor, ancak gümüş desteği yok.

thumbnail
Önerilen Yazı
RedMagic 5G: 144Hz Ekranlı İlk Akıllı Telefon Ve Özellikleri

Bu görüntü ayrıca oldukça büyük boyutlu bir kamera modülünü ev sahipliği yaptığını gösteriyor. Dört kamera dizilimi olan cihazda 16Mp ve 8MP kameralara sahip 64MP sensör ile ultra geniş ve telefoto perspektifleri sunuyor. Mobilissimo adında bir başka yayın da aynı renk varyantını ve dört kamerayı tekrar olarak gösteren benzer bir görüntü elde etti. İnce çerçeveleri ve ekrana yerleştirilen delikli ekran kesimi ile telefonun önden gösteren bir görüntüsü bile var.

 

Bu görüntüler aynı zamanda yakın zamanda yayınlanan bir XDA galerisi ile de örtüşmektedir. Anlaşıldığı gibi o zaman Motorola dikkatleri üzerine çekecek bir kamera ile geliyor gibi sanki.

Motorola, işte bu cihazı olan Edge serisini 22 Nisan‘da çıkaracak.

Peki ya sizin bu cihaz hakkında ki düşünceleri nedir ? Sizce de dünyanın şu an ki salgın gibi kötü durumda iken tanıtınca ne kadar tutulabilecek ?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.