Netflix ‘te Bu Hafta Yeni Olarak Eklenen Dizi Ve Filmler Listesi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix ‘te Bu Hafta Yeni Olarak Eklenen Dizi Ve Filmler Listesi

0

Dizi ve film konusunda dünya üzerinde en iyisi ve en çok kullanılan program tabi ki de herkesin bildiği üzere Netflix‘dir. Ayrıca şu son zamanlarda bütün insanlığı sarıp sarmalayan COVID-19 isimli pandemi sürecinde milyonlarca insanın evde kalması zorunlu kılındığından bu yana Netflix kullanımı bir hayli arttığını söyleyebiliriz.

Evde o kadar süreyi sıkıntıdan patlayarak geçirmek yerine dizi ve film izleyerek geçirmek tabi ki de binlerce insanın hayali. İşte bu durum sayesinde bile Netflix daha önce çok fazla yığılma olmaması için kısıtlama bile getirmişti.

Ve bu kadar Pandemi sürecinde izleye izleye bir sürü dizi ve film bitirmişsinizdir. İşte bizde sizlerin bu sıkıcı durumdan tekrardan kurtulabilmeniz için yakın zamanda eklenecek olan dizi ve filmlerin listesini hazırladık.

NETFLİX’TE YENİ EKLENECEK OLAN FİLMLER

The Lovebirds (Muhabbet Kuşları)

Ayrılma eşiğinde olan bir çift, istemeden garip bir cinayet gizemine karışmışlar. Bu olaydan kendi isimlerini silmeye ve davayı çözmeye çalıştıkça başları bir türlü dertten kurtulmuyor. Ve ayrıca, kendilerinin ve ilişkilerinin gece nasıl hayatta kalabileceğini bulmaları gerekmekte.

Yüklenme Zamanı : 22 Mayıs

Trumbo

Bryan Cranston isimli kişinin hayranı iseniz sizi şöyle alalım. Çünkü bu yeni çıkacak olan filmde en iyi Hollywood senaristi Dalton Trumbo’yu canlandıracak. 1947 tarihi üzerine kurulan filmde, o ve diğer sanatçıların siyasi inançları için nasıl hapse atıldıklarını ve kara listeye alındıklarını gösteriyor. Trumbo, Dalton’un Akademi Ödülü kazanmak ve kara listedeki insanlara karşı saçmalık ve adaletsizliği ortaya çıkarmak için nasıl bir zeka kullandığını görebilirsiniz.

Yüklenme Zamanı : 19 Mayıs

thumbnail
Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Note 20’den İlk Sızıntılar Gelmeye Başladı !

Rebelión de los Godinez (Godinez İsyanı)

Netflix’teki bu yeni film, okulundaki en akıllı adam olan ve hayatının geri kalanında çok iyi şeyler yapması beklenen Omar Buendia adlı genç bir adamın hayatını anlatıyor. Filmde büyükbabası tarafından Mexico City’deki bir teknoloji şirketinde iş yapmaya zorlanıyor.

Yüklenme Zamanı : 20 Mayıs

Just Go With It (Sadece Onunla Git)

Bir plastik cerrahın kendisine sadık olan asistanı için, yakın zamanda kendisinde boşanacak olan karısı ile poz vermek için Hawaii’ye bir hafta sonu gezisine çıkmaya ikna eder. Ama ne garipse bunu dikkatsiz bir yalanı örtbas etmek için diğer kız arkadaşına söyledi. Ancak işler beklendiği gibi gitmediği görmektedir.

Yüklenme Zamanı : 22 Mayıs

NETFLİX’TE YENİ EKLENECEK OLAN TV DİZİLERİ

Betaal (Season 1) / Ödeme (Sezon 1)

Betaal, İngiliz Hint Ordusu subayı Betaal, zombi ordusu ve hint polisi arasındaki savaş alanı olarak hizmet veren uzak bir köye dayanan yeni bir Hintlerin kurgusal korku gösterisi olan bir dizisi.

Yüklenme Zamanı : 24 Mayıs

Sweet Magnolias (Season 1) / Tatlı Manolya (Sezon 1)

Lise zamanlarında en iyi arkadaş olan Maddie, Helen ve Dana Sue küçük güneydeki Serenity kasabasındaki ilişkilerini, ailelerini ve kariyerlerini dengelerken birbirlerine yardım etmektedirler. İşte bu yeni Netflix serisinde, sıradan insanların karşılaştığı ortak sorunları vurgulayan bir hikaye aracılığıyla arkadaşlıkların önemine odaklanıyor. Ama bu ilk sezonu izlediğinizde sizler şok edici bir son bırakarak daha karmaşık karakter yayları inşa etmektedirler.

Yüklenme Zamanı : 19 Mayıs

The Queen and the Conqueror (Season 1) / Kraliçe ve Fatih (Sezon 1)

Netflix üzerinde ilk sezonu olan bu dizide, yerli bir kadın olan Catalina’nın Pedro de Heredia’nın hayatına intikam almak için insanlarına ihanet ettikten ve kalbini kırdıktan yıllar sonra İspanyol Fatihi olarak nasıl girdiğini tasvir ediyor.

Yüklenme Zamanı : 19 Mayıs

Control Z (Season 1) / Kontrol (Sezon 1)

Hiç kimsenın şüphe duymadığı bir toplumun sosyal serseri sıfatıyla, daha fazla sır ortaya çıkmadan önce gizemli bir hacker avlamaya karar verir. Bunu yaparken arkadaş edinmeyi, başkaları ile empati kurmayı ve aşık olmayı öğrenir. Netflix’teki bu yeni dizi, izleyebileceğiniz en iyi genç drama dizileri arasında olmalı bence.

Yüklenme Zamanı : 22 Mayıs

History 101 (Season 1) / Tarih 101 (Sezon 1)

Bugün gelmesi planlanan bu yeni Netflix serisi, temelde bilimsel buluşların, sosyal hareketlerin ve dünyayı değiştiren keşiflerin tarihine bir pencere sunan infographics ve arşivlenmiş görüntülerin bir koleksiyonudur.

Yüklenme Zamanı : 22 Mayıs

thumbnail
Önerilen Yazı
Spotify Premium 3 Ay Bedava Oldu. Detaylar Yazıda.

The Flash (Season 6) / Flaş (Sezon 6)

Dizinin altıncı sezonunda Barry, insanüstü hızlara sahip olduğu özelliği ile, diğer insanüstü yetenekler kazanmış olanlar da dahil olmak üzere suçlularla savaşmaktadır. Netflix dizisinin bu yeni sezonunda, evrenin diğer televizyon dizileriyle sürekliliğini paylaşan Arrowverse üzerinde yer alıyor ve Arrow’un bir dönüşü olarak gelmektedir.

Yüklenme Zamanı : 20 Mayıs

Trailer Park Boys: The Animated Series (Season 2)

Trailer Park Boys: The Animated Series ismindeki bu animasyon bu hafta yeni bölümleri ile Netflix üzerinde bir kez daha yeni versiyonunu yayınlandı. Bu yeni Netflix sezonunda, dizinin canlı aksiyon versiyonunun kaldığı yerden devam ediyor ve dizide en sevdiğimiz karakterleri yer alıyor ve eğlenceli bir animasyon dünyasına yerleştiriyor.

Yüklenme Zamanı : 22 Mayıs

Dynasty (Season 3) / Hanedan (Sezon 3)

Dynasty (Hanedan)’ın son sezonu, servetlerini ve çocuklarını kontrol etmek için savaşırken Amerika’nın en zengin iki ailesinin hikayesini sürdürüyor.

Yüklenme Zamanı : 23 Mayıs

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.