Netflix, Türkiye İçin Ücretsiz Deneme Sürümünü Kaldırdı
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Netflix, Türkiye İçin Ücretsiz Deneme Sürümünü Kaldırdı

1

Dün akşam sitedeki güncellenen açıklamalara göre Netflix Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü kaldırdı. Son zamanlarda farklı yerlerde 1-2 TL’ye hesap satışı yapılarak bu durum suistimal edilmeye başlanmıştı. Netflix tarafından resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, platforma giriş yaptığımızda eskiden “30 Gün Ücretsiz Deneme” ibaresi adı altında sunulan paketin artık yer almadığını görüyoruz. Buna ek olarak ilgili destek makalesine giriş yaptığımızda da şu yazı mevcut;

Şu anda ülkenizde ücretsiz deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en uygun planı ve ödeme seçeneğini seçin, e-posta adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.

Netflix üyeleri, dizi ve film kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, cihazlar ve daha fazlasına ilişkin bilgiler Netflix nedir? başlıklı sayfada bulunabilir.

Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
2020 İçin Ücretsiz Ve Yasal Olan Yabancı Film İndirme Siteleri

Bununla beraber artık durumu suistimal eden kişiler tarafından çok ucuza satılan Netflix Türkiye için ücretsiz deneme hesapları artık tarihe karışacak gibi görünüyor. Bu konu ile alakalı bazı kullanıcılar bu karara itiraz ederken, bazı kullanıcılar da yerinde bir tercih olduğunu savunuyor. Fiyatlandırma politikasını göz önüne alırsak 4 kişi ortak hesap kullanarak kişi başı yaklaşık 10 TL’ye gelen sürümler mevcut. Bakalım ilerleyen günlerde bu özelliğin suistimal edilemeyecek seviyede yeterli bir fiyatlandırma politikası ile ülkemiz için sunulacak mı?

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.