OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS Beta 11 Mart Düzeltme Eki
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır

OnePlus 7 ve 7 Pro İçin OxygenOS Beta 11 Mart Düzeltme Eki

0

Çinli teknoloji devi olan OnePlus, daha önce piyasaya sunmuş olduğu cihazları olan OnePlus 7 ve 7 Pro için yeni bir Mart ayı düzeltme eki ve güvenlik yaması getiriyor.

Güncelleme, bir önceki beta kullanıma sunulduktan sadece bir hafta sonra geliyor ve bu süreyi en kısa sürede belli olduğunu sizlere söylemek heyecan verici olduğunu söylemeliyim. Reddit üzerinden OnePlus sahipleri tarafından tespit edilen bu 11. beta güncellemesi,üçüncü taraf işlemlerikullanırken klavye değiştirme sorunlarının yanı sıra ekran kaydedici ile kare hızı sorunlarını düzeltmek, uyarlanabilir parlaklık ayarı için optimizasyonlar da dahil olmak üzere bazı önemli ekran ayarları getiriyor.

Buna ek olarak, OxygenOs Open Beta 11 güncellemesi de beraberinde son derece talep edilen Mart 2020 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Yaklaşık olarak 190 MB boyutunda, OnePlus tarafından 7 serisine gönderilen en büyük güncelleme diyebiliriz. Yakında diğer OnePlus donanımları için güncellemeyi de görebileceğimizi ima ediyorlar.

thumbnail
Önerilen Yazı
Corona Virüs Sırasında İzlenebilecek Filmler

OnePlus 7 ve 7 Pro için gelen güncellemede ki olan değişikliklerin listesi ;

Sistem

  •  Ekran kayıt deneyimini iyileştirmek için kare hızı sorunu düzeltildi
  • Uyarlanabilir parlaklık özelliği tekrardan optimize edildi.
  • SwiftKey veya 3. taraf klavye kullanırken rastgele Gboard’a geçişi düzeltildi
  • Android güvenlik düzeltme eki 2020.03 olarak güncellendi

Güncelleme bazıları tarafından Sistem Güncellemeleri panellerini yenileyerek tespit edildi, bu nedenle önümüzdeki günlerde kullanıma sunulduğunu tam olarak duyabilirsiniz. Eğer bir bildirim almadıysanız ve OxygenOS Open Beta 11 güncelleme dosyasını indirip manuel olarak yüklemek istiyorsanız, Google Play Store‘da bulunan uygulamayı kullanarak hızlı bir şekilde cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Sİz de eğer cihazınıza yüklemeyi yaparsanız ekran görüntülerini atmayı unutmayın !

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.