OnePlus 8 Lite Özellikleri Sızdı : Bütçe Dostu Telefonu Olabilir !
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

OnePlus 8 Lite Özellikleri Sızdı : Bütçe Dostu Telefonu Olabilir !

0

OnePlus serisi akıllara kazınan bir cep telefonları ile karşımıza çıkmakta. Önceki yıl piyasaya sürmüş olduğu OnePlus 7 serileri ile akıllı telefon piyasasına damga vurmuştu. En gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarını hoşnut etmeyi başarmıştı.

İşte bu yılda yine OnePlus serisinin devamını sağlayacak olan OnePlus 8 ailesini yakın zamanda tanıtmaya hazırlanıyor. Ama bu haberimizde öncelik olan 8 ailesinin 8 Lite modelini esas alıyoruz.

Bu akıllı telefon üreticisi olan OnePlus kullanıcıların bütçelerine kolaylık getirecek bir model ile karşımıza çıkacağını duyurmakta. İşte bu güzel haberden sonra OnePlus taraftarları hevesle bekleme sürecine girmiş bulunmaktalar. Bu yıl piyasaya çıkaracağı OnePlus 8 serisini Mart sonunda veya Mayıs başlarında karşımıza çıkacağı öngörülmekte.

İşte bizde bu serinin sızan spesifikasyonlarına göre OnePlus 8 Lite‘ın fiyat ve özelliklerini inceliyoruz.

OnePlus 8 Lite Leaked Özellikleri ;

OnePlus 8 Lite’ın sızdırılan özellikleri arasında dikkatimizi çeken işlemcisi oldu. MediaTek işlemci tarafından desteklenen söylentileri bulunmakta.

  • 90Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç AMOLED delikli ekran
  • Üçlü arka kamera: 49MP + 16MP + 12MP
  • Çift selfie kamera: 16MP Sony IMX 471
  • MediaTek Dimensity 1000 yonga seti
  • 8 GB, 128 GB / 256 GB UFS 3.0 depolama alanı
  • 30W hızlı şarjlı 4000mAH pil
  • Başlangıç ​​fiyatı: 499 $
thumbnail
Önerilen Yazı
Apple ”Asyalı” Ve ”Genç” Aramalarını Cinsel İçerik Varsayıyor !

Bu bilgiler ışığında görülüyor ki, OnePlus 8 Lite bazı yüksek profilli özelliklere sahip ve söylentilerden de edinilen bilgilerde de fiyat konusunda da kolaylık sağlanılacak gibi görünüyor.

Daha öncede belirttiğimiz gibi eğer sızan bilgilerde işlemcisi MediaTek ise bir sürüm düşürme özelliği olarak görülmekte ancak diğer özellikler ile kendini dolu bir aygıt haline getirmeyi başarmış durumda.

OnePlus 8 serisini heyecan verici bir sürüm yapan bir başka sızıntı da IP68 sertifikasyonundan geliyor. Twitter’da göze çarpan bir sızıntı, OnePlus 8’e benzeyen bir telefon ve üzerinde su kelimesi yazılan bir fotoğraf tweetlendi.

Bu atılan tweetden de anlaşılacağı üzerine IP68 sertifikasına ile su direncine sahip OnePlus 8 serisine işaret etmekte. Daha önceki serisi olan OnePlus 7 serisinden kullanıcılarının beklediği en büyük özelliklerinden biri olan bu IP68 sertifikasyonunu karşılayamamıştı.

Peki ya sizin OnePlus 8 Lite hakkında ki düşünceleriniz nedir ?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.