OnePlus 8 Serisi Duvar Kağıtlarını Merak Edenler İçin
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

OnePlus 8 Serisi Duvar Kağıtlarını Merak Edenler İçin

0

OnePlus 8 serisi, gözünüzü çekmiş olabileceğiniz en yeni ve özel olan yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını da beraberinde getirdi.

Yeni bir akıllı telefon ile firma, yerleşik olan bu ekranlardan yararlanmak için yepyeni bir arka plan seçimi tasarladı. OnePlus’ın, Fransız sokak sanatçısı André Saraiva‘nın Paris’te ve çevresinde görülen bir grafiti olan özel aksesuara özgü OnePlus 8 için duvar kağıtlarını seçtiğini bile gördük. Bu vakalar sadece 10.000 ile sınırlı olacak ve Saraiva tarafından tasarlanmış bazı özel duvar kağıtlarına sahip olacaklar.

“Never Settle” markası düşük poli ve daha “soyut” duvar kağıtları kullanımı sağlandığı bilinse de, resmi OnePlus 8 serisi artık bu forma geri dönüyor. Hatırlayacağınız gibi, OnePlus’ın birkaç hafta önce yeni logoyu kutlayan bir akıllı telefon arka planı yayınladı.

Bize göre, yeni arka plan biraz daha temiz ve önceki amiral gemisi lansmanları ve OnePlus donanımı üzerinde çalışan İsveçli sanatçı Hampus Olsson’un önceki tasarımlarıyla çok daha uyumlu hissediyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
RedMagic 5G: 144Hz Ekranlı İlk Akıllı Telefon Ve Özellikleri

Resmi OnePlus 8 Serisi Duvar Kağıtları

Akıllı telefon ekranını süslemeniz için 1440 x 3168 piksel çözünürlükte – QHD + ekranlar için mükemmel – OnePlus 8 serisi duvar kağıtlarının hepsine sahibiz. Eğer herhangi bir sıkıştırma olmadan indirmeyi tercih ediyorsanız, bunları doğrudan paylaşılan Google Drive klasöründen de indirebilirsiniz.

Sokak sanatçısı André Saraiva tarafından oluşturulan bazı özel OnePlus 8 aksesuarlarıyla birlikte gelen özel olarak tasarlanmış arka planlara gelince, bu ayın ilerleyen saatlerinde ne zaman satışa çıkacağını beklemeniz gerekecek sadece.

André Saraiva duvar kağıtları

Grafiti sanatçısının dünyaca ünlü hale geldiği stili korumayı başarıyorlar ve bunları bir OnePlus ekranında veya bu konuda başka bir ekranda görmek için sabırsızlanıyoruz. 

Güncellenmiş arka plan hakkında ne düşünüyorsunuz? Kişisel favori OnePlus 8 serisi duvar kağıdınız var mı?

GOOGLE DRİVE DUVAR KAĞITLARI
Okumaya Devam Et

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.