OnePlus 8 ve 8 Pro İçin OxygenOS Stabil Güncellemesi İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

OnePlus 8 ve 8 Pro İçin OxygenOS Stabil Güncellemesi İndir

0

OnePlus geçen ay Avrupa, Hindistan ve ABD’de OnePlus 8 ve 8 Pro’yu piyasaya sürdü. Gözden geçirenler, cihazları donanımları için övmüş olsa da bazı ekran sorunları ve diğer hatalarla ilgili bazı raporlar olduğunu ortaya çıktı. OnePlus bugüne kadar hataları ve diğer sorunları gidermek için iki güncelleme yayınladı. Bugün de şirket daha da fazla sorunu ele almak için başka bir güncelleme başlattı. Bu yazıda da OnePlus 8 Pro OxygenOS Stabil indir kısmına ulabileceksiniz.

OnePlus 8 için şirket, AB modelleri için OxygenOS 10.5.4 ve Hint ve Uluslararası modeller için OxygenOS 10.5.5’i piyasaya sürdü. OnePlus 8 Pro için ise Avrupa, Hint ve Uluslararası modeller için OxygenOS 10.5.6’yı kullanıma sundu. Değişiklik günlüğüne ve aşağıdaki indirme bağlantılarının çoğuna yer verdik.

OxygenOS 10.5.4 (8), 10.5.5 (8), 10.5.6 (8 Pro) Değişiklik Listesi

Sistem

  • Bilinen sorunlar ve gelişmiş sistem kararlılığı düzeltildi

Kamera

  • Kir algılama özelliğini her zamankinden daha doğru olacak şekilde geliştirdi
  • Ön kamerayla kameranın çekim deneyimini geliştirdi
  • Geliştirilmiş kararlılık

Bağlantı

  • İletişim kararlılığı daha da artırıldı

Gördüğünüz gibi değişiklik günlüğü çok kapsamlı değil. Bize tam olarak neyin değiştirildiğini söyleyen tek ayrıntı, kir algılama özelliğidir. Kamera merceğinde kir olduğunda, kamera uygulaması kamerayı temizlemeniz için sizi uyaracaktır. Görünüşe göre bu tespit “her zamankinden daha doğru” olacak şekilde geliştirildi.

thumbnail
Önerilen Yazı
OnePlus Kullanıcıların Önerdiği Birkaç Özelliği Onayladı

OnePlus 8 ve 8 Pro OxygenOS 10.5.X indir

Aşağıdaki indirme bağlantılarından birini kullanarak en son OxygenOS kararlı güncellemelerini indirebilirsiniz. Basitçe .zip dosyasını indirin. Bir dosya yöneticisi kullanarak dahili depolama alanınızın kök dizinine taşıyın, ardından sistem güncelleyicide “yerel yükseltme” özelliğini başlatın.

Linkler için XDA üyesine teşekkürler…

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.