OnePlus Kullanıcıların Önerdiği Birkaç Özelliği Onayladı
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

OnePlus Kullanıcıların Önerdiği Birkaç Özelliği Onayladı

2

Akıllı telefon pazarının liderlerinden olan OnePlus, yakın bir zamanda başlattığı bir kampanya ile kendi arayüzü olan OxygenOS yazılımı için kullanıcıların istedikleri özellikleri ekleyeceklerini duyurmuştu. Bu duyuru ile OxygenOS iyileştirmeleri için OnePlus toplulukları ve diğer kullanıcıların da önerilerine açık olduğunu belirten bir davet gönderdi. Bugün, şirketin yaptığı bu davetin sonuçlarını bizlerle paylaşarak kullanıcılar tarafından önerilen fikirlerden ipuçları alarak OxgenOS’a getireceğini belirttiği 5 özelliği doğruladı.

Daha önce bir blog gönderisinde OnePlus, fikirlerde 5000 parlak fikir ve 25 bin beğeni aldığını söyledi. Bu kampanyanın beta aşamasının sonuçları, OnePlus’ın aşağıdaki yeni olacak olan OxygenOS özelliklerini benimsemesi ile sona erdi.

5 Yeni OxygenOS Özelliği

Always on Display

OnePlus, daha önce, birçok kullanıcı tarafından istenilmesinden sona Always on Display (AOD) (Her Zaman Açık Ekran) OxgenOS’un özelliklerinden biri olarak getirdiğini daha önce doğruladı. İşte bu yeni OxygenOS özelliği, OnePlus’a göre Ağustos / Eylül’de kullanıma sunulması düşünülmektedir.

Galerideki Gizli Resimler İçin Parmak İzi Kilidi

Bu yeni olan OxygenOS özelliği, birisi galeride gizli bir resim açmaya çalışırsa ek bir güvenlik katmanı sunacaktır. Bu fikir OnePlus topluluk platformlarında 594 beğeni aldığını görmekteyiz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Google Mesajlar Uygulaması 1 Milyar İndirmeyi Geçti!

Pil Tamamen Şarj Olduğunda Ses Çal

Şu an itibariyle, akıllı telefonlarda şarjınız %100 olduğunda yeşile dönen bildirim LED’ini etkinleştirmedikçe OnePlus cihazının ne zaman tam olarak şarj olduğunu bilmenin maalesef ki bir yolu bulunmuyor. Ama artık OnePlus buna kullanıcılardan gelen bir öneri sayesinde yeniden düzenlemeye başladığını belirtti. Artık OnePlus cihazlarının bataryası tamamen şarj olduğunda ses çalacak yeni bir özellik getiriyor.

Uygulama Çekmecesindeki Klasörler

OnePlus, OxygenOS’da uygulamaları uygulama çekmecesi içindeki bir klasörde gruplandırmanıza olanak tanıyan yeni bir özellik daha sunacak.

Zen Mode’a Daha Önemli Özellikler Ekleme

Zen Mode’u en çok takdir edilen OxygenOS özelliklerinden birisidir ve şirket, daha temel özellikler ekleyerek onu daha da geliştirmeyi planlamaktadır. İşte bu gelişme sayesinde OnePlus Zen Moduna hesap makinesi, takvim vb. araçlar ekleyebilir.

 

Peki ya sizin akıllı telefonlarda en çok istediğiniz özellik nedir ?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.