Red Dead Redemption 2, Mayıs’ta Xbox Game Pass ‘a Geliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama

Red Dead Redemption 2, Mayıs’ta Xbox Game Pass ‘a Geliyor

0

Microsoft, Red Dead Redemption 2 oyununun Mayıs ayında Konsol için Xbox Game Pass için geleceğini açıkladı. Rockstar Games’in açık dünya batısı maalesef stüdyodaki hit isimlerden biri olan Grand Theft Auto 5’in yerini alacak. Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs 2020’de Xbox Game Pass için gelecek. Bu inanılmaz oyunu tekrar oynamak için sabırsızlanıyorsanız birkaç Öykü Modu içerik eklemesi ve çok ihtiyaç duyulan bir Fotoğraf Modu ile geldiğini de bilmelisiniz. Red Dead Redemption 2 ayrıca, oyuncuların çok oyunculu oyunlarda birbirleriyle veya onlara karşı takım kurmalarını sağlayan Red Dead Online’ı da içeriyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Google Stadia Ücretsiz Kullanıma Sunuldu

Red Dead Redemption 2, Van der Linde çetesinin dağınık geçmişini takip eden ilk oyunun ön plandadır. Arthur Morgan, çetenin lideri Dutch Van der Linde’ye olan sadakati ve kendi prensipleri arasında kalan bir adam olarak oynuyorsun. Oyun, mükemmel yazı ve zengin karakterlerle inanılmaz sinematik bir hikayeye sahip olarak geliyor.

Şu anda, $1 için ilk Xbox Game Pass Ultimate aylık sürmünü (ABD) alabilirsiniz. Bu da size PC için Xbox GamePass, Konsol için Xbox GamePass ve tüm ay boyunca Xbox Live Gold sunuyor olacak. $1 için Red Dead Redemption 2 oynamak neredeysebedava bir fiyatla oynuyor olacaksınız!

Siz Red Dead Redemption 2 oynadınız mı? Oyun hakkında fikirlerinizi yazabilirsiniz yoruma.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.