Redmi 9 Canlı Görüntüsü Sızdı
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Redmi 9 Canlı Görüntüsü Sızdı

0

Redmi 8 yaklaşık 6 ay önce piyasaya çıktı, yani birçok kişiye göre değiştirme zamanı geldi. Görünüşe göre Redmi 9 ‘un iddia edilenin tek bir canlı görüntüsü bu değiştirmenin nasıl görünebileceğine dair bir fikir veriyor.

Bnunla birlikte giriş seviyesi telefonların arkalarında dörtlü kamera kurulumlarının olduğu umut verici bir özellik. Sızıntı kaynağına göre modülleri 13MP ana kamera, 8MP ultra geniş ve 5MP makro birimi ve 2MP derinlik sensörü olarak listeleniyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Xiaomi Cihazları İçin En İyi Dinamik Video Duvar Kağıtları

Bilinen Özellikler İse

Üçlü dikey olarak yerleştirilmiş kamera, Redmi K30 / Poco X2 stili olduğunu ve yan tarafında görünen flash ile dördüncü kameranın ise derinlik modülünün olduğunu tahmin ediyoruz. Özellik olarak yakın zamanda açıklanan Realme 6i’deki ile benzerdir. Kağıt üzerinde Realmi 6i ana kameraya (9MP’ye karşı 13MP) geldiğinde 9 MP’i yükseltiyor ancak ultra genişlik ve derinlik sensörleri bağlıyken makroda (2MP’ye karşı 5MP) kaybediyor.

İki telefonun da tek ortak özelliği bu değil tabi. Sızıntıyı ortaya çıkaran Sudhanshu Ambhore, Redmi 9 ‘da kullanılacak yonga setinde intel’e sahip ve sözde Mediatek Helio G80 – Realme 6i’ye güç veren cihazla aynı olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.