Samsung, 2020 Yılında Galaxy S20 Modelini Tanıtabilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Samsung, 2020 Yılında Galaxy S20 Modelini Tanıtabilir

0

2020’ye az bir süre kaldı ancak bu önümüzdeki yıl manşet olacak bazı telefon modelleri şimdiden görüldü. Bunlardan biri Samsung’dan. Samsung’un ekran boyutları, genel tasarımı, 108MP kamera ve yüksek yenileme hızı ekranları da dahil olmak üzere bazı kamera özellikleri hakkında bilgiler mevcut. Ek olarak donanım özellikleri de dahil olmak üzere Samsung’un gelecek amiral gemisi telefonları hakkında oldukça fazla şey biliniyor. Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi serisinin büyük ölçüde Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11+ olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak iki Twitter kaynağı durum hiç de böyle olmayabilir diyor. Ortaya atılan iddiada adlandırma şemasında küçük bir değişiklik görebileceğimiz ve Samsung  Galaxy S20 olarak piyasaya sürüldüklerini görebileceğimiz yönünde.

thumbnail
Önerilen Yazı
Android 11 İle Video Kayıt Kısıtlaması Bitiyor

Bu olasılık iki ayrı Twitter kaynağından @UniverseIce ve @MMDDJ_ tarafından ortaya atıldı. Böyle bir şey doğru olursa Samsung, en yeni mobil serisi Galaxy S20 , Galaxy S20e ve Galaxy S20 + olarak adlandıracak. Buna şöyle bir örnek verebiliriz. Huawei bunu geçen yıl Huawei P20 hattıyla (P11 olarak adlandırılması bekleniyordu) yaptı. Bundan sonra o yolda ilerledi ve en son cihazları Mate 30 oldu. Ice Universe, isim değişikliğinin olası bir açıklaması olarak “Gelecek yıl 2020 ve 20 yeni bir başlangıç” diyerek tweetlerini takip etti.

XDA’dan alınan bilgi ile şimdilik, her ikisi de iddiaları için herhangi bir kaynak sağlamadığından, bunu sadece bir söylenti olduğunu bilmeliyiz. Dolayısıyla Galaxy S20 bir olasılık olsa da henüz Unpacked 2020’deki resmi bir açıklamadan en az iki ay uzakta olduğumuz için Galaxy S11 adını bir köşeye atamayız. Samsung bile muhtemelen hangi ismi kullanacağını kesinleştirmemiştir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.