Samsung Galaxy Note 20’den İlk Sızıntılar Gelmeye Başladı !
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Samsung Galaxy Note 20’den İlk Sızıntılar Gelmeye Başladı !

0

Akıllı telefon piyasasını en iyi şekilde yönetimini sağlamış olan ve halende sağlamaya devam eden Samsung, yeni amiral gemileri ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Kısa bir süre önce Galaxy S20 ailesinin tantımını yapan şirket, şimdide milyonalrca kişinin merakla bekledikleri Note serisini yeni versiyonunu yayınlamaya hazırlandığını söyleyebiliriz. İşte bu durumdan müzdarip olan şirketin her zaman ki gibi bir yeni çıkacak olan cihazı için illaki küçük bir sızıntılar olacağını neticede hepimiz bilyoruz.

Tweeter üzerinden @Universelce ismindeki bir kullanıcının paylaşımına bakıldığına göre Note 20’yi anımsattığını söyleyebiliriz. Paylaştığı bu tweet sayesinde Galaxy Note 20‘nin temel tasarımı görebilirsiniz. Esaseni çok fazla değişikliğe gidilmediğini düşünebilirsiniz. Ayrıca Samsung, önceki Note cihazlarında tercih ettiği vücudun belirgin kutu şeklini koruyor gibi görünüyor. Tabi yine de ekranın köşelerinde halen kavisli olduğunu görüyoruz.

Özellikle Samsung’un Galaxy S20 tasarımı kısmen Not 20’ye taşıdı. Resimlerde görünen göre beklenildiği gibi, cihazda üç ana kamera kesimi var gibi görünüyor. Ve tahminimizce Flaş için ise de dördüncü bir kesme olduğunu düşünüyoruz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Spotify Premium 3 Ay Bedava Oldu. Detaylar Yazıda.

Tabi ki de diğer Note serilerinde bulunduğu gibi bu yeni cihazda da çok fazla sensöre ev sahipliği yapacaktır.

Ve ayrıca bildiğimiz kadarıyla, Samsung Galaxy Note 20 serisinin Ağustos ayı civarında gelmesi bekleniyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.