Samsung Galaxy S9 ve S9+ İçin Android 10 Beta 3 İndirme Linkleri
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Samsung Galaxy S9 ve S9+ İçin Android 10 Beta 3 İndirme Linkleri

0

Galaxy S10 ve Note 10 için kararlı Android 10 güncellemesi, bu ayın başlarında ABD’deki Exynos modelleri ve Snapdragon modelleri için piyasaya sürüldü. Samsung ayrıca geçen ay yapılan son SDC19 (Samsung Developer Conference 2019) etkinliğinde One UI 2.0 ürün yazılımını resmen tanıtmıştı. Kısa süre sonra, One UI 2.0 beta programı Galaxy S9 ve Not 9 için piyasaya sürüldü. Bugün, Galaxy S9 ve S9 + Android 10 Beta 3 olarak adlandırılan güncellemesi için One UI 2.0 beta programına kayıtlı kullanıcıların kullanımına sunuluyor.

Galaxy S9 ve S9+’ın Exynos modelleri için bir UI 2.0 beta 3, sırasıyla G965FXXU7ZSL9 ve G960FXXU7ZSL9 ürün yazılım sürümlerine sahip. Güncelleme ayrıca ilginç bir şekilde yeni Ocak 2020 güvenlik düzeltme eki düzeyini de beraberinde getiriyor. ZSL9 OTA, internet kullanırken Samsung Pass parmak izi sorunu için hata düzeltmeleri de sunuyor. Ekran kaydını desteklemek için sabit mikrofon konumu özelliği de geldi. Bölünmüş modda bulanıklık sorunu düzeltildi. Samsung uygulamaları güncellendi. Bu güncelleme Galaxy S9 serisi için çok küçük bir OTA güncellemesidir. Lakin kararlı olanın kullanıma sunulmasından önceki son beta güncellemesi olabilir.

thumbnail
Önerilen Yazı
OnePlus 6 ve 6T OxygenOS 10.3.0 OTA Android 10 Tabanlı Güncellemesi ve İndirme Linkleri

Samsung ayrıca, Samsung Members uygulamasında çeşitli akıllı telefonlar için güncelleme programını yayınladı. Note 9 ve S9 bazı bölgeler için Ocak 2020’de ve Kuzey Amerika’da Şubat 2020’de kararlı Android 10’u almaya başlayacak. Bu arada Samsung Members uygulamasından One UI 2.0 beta 3’ü alabilir veya ZSL9 OTA güncelleme zip dosyasını indirebilir ve stok kurtarma yoluyla manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Peki Galaxy S9 serisi için Android 10 beta 3 (OneUI 2.0) ile ilgili yenilikler neler?

Bu yeni OTA güncellemesinin boyutu ~365 MB civarındadır. En son beta güncellemesi, küçük hata düzeltmeleri ve bazı sistem iyileştirmeleri getiriyor. İşte şu anda Avrupa ve Asya bölgelerinde piyasaya sürülen OneUI 2.0 Beta 3 için tam değişiklik listesi.

ZSL9 güncellemesi ile ilgili hata düzeltmeleri:

  • Samsung Pass parmak izi internette sıçradı
  • Ekran kaydını desteklemek için sabit mikrofon konumu özelliği
  • Bölünmüş modda güncellenmiş Samsung uygulamaları olduğunda bulanıklık sorunu düzeltildi

Galaxy S9 ve S9+ OneUI 2.0 Android 10 Beta 3 İndirme Linkleri

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.