The Last of Us 2. Bölüm Yakında Geliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama

The Last of Us 2. Bölüm Yakında Geliyor

1

Sony Interactive Entertainment, yakında çıkacak en büyük PlayStation 4 münhasırlarından ikisi için yeni çıkış tarihlerini onaylayan bir güncelleme yayınladı. İlk olarak, şirket Naughty Dog’ın   Peki The Last of Us Bölüm 2 ne zaman geliyor? The Last of Us 2. Bölümün devam eden salgın nedeniyle süresiz olarak ertelendikten sonra 19 Haziran 2020’de geleceğini açıkladı. Ne yazık ki, bu haber, oyunun süprizbozan sahneleri ve oyun videolarını içeren yıkıcı bir dizi sızıntıdan sonra geliyor. Bu videolar hoşnutsuz bir Naughty Dog çalışanı tarafından sızdırılmış gibi görünüyor. Bu yazıda oyuna dair süprizbozan bir bilgi olmayacak. Bu yüzden rahatlıkla okuyabilirsiniz.

NaughtyDog kendileri bu sızıntıdan mutsuz, tweet’te “hayal kırıklığı” diyorlar. Not; Birçoğu kendi içindeki süprizbozan olduğu için bu tweet’in yanıtlarını okumamanızı tavsiye ederiz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Red Dead Redemption 2, Mayıs’ta Xbox Game Pass ‘a Geliyor

The Last of Us Bölüm 2 ne zaman geliyor? The Last of Us Bölüm 2 haziranda piyasaya sürülecek. Ghost of Tsushima da piyasaya sürülecekti. Bu yüzden ikincisinin ertelenmesi şaşırtıcı olmamalı. Sony, açık dünya samuray oyununun 17 Temmuz 2020’de piyasaya sürüleceğini doğruladı. Tsushima Hayaleti ve koleksiyoncu baskısı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.