Turkcell, Yeni Dijital Servisi YaaniMail ‘i Dün Hizmete Sundu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
Trendlerdeki Yazı

Turkcell, Yeni Dijital Servisi YaaniMail ‘i Dün Hizmete Sundu

0

Turkcell’in dijital servislerinden olan Yaani arama motorunun mail servisi Yaani Mail hizmete girdi. Bip, Yaani, Lifebox, Dergilik, Tv+ gibi birçok servisi ile gündeme gelen Turkcell, dikkat çekici servislerine bir yenisini daha ekledi. YaaniMail servisi ile Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalacak mottosunu devam ettiren Turkcell YaaniMail servisi ile geniş kapsamlı mail çalışmalarına başlayacağının sinyalini de verdi.

Turkcell’in dijital servislerinden olan Yaani arama motorunun mail servisi YaaniMail hizmete girdi.

Bip, Yaani, Lifebox, Dergilik, Tv+ gibi birçok servisi ile gündeme gelen Turkcell, dikkat çekici servislerine bir yenisini daha ekledi. YaaniMail servisi ile Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalacak mottosunu devam ettiren Turkcell YaaniMail servisi ile geniş kapsamlı mail çalışmalarına başlayacağının sinyalini de verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Facebook, Hızlı Oyunlar Platformu ‘na İki Pokemon Ekliyor

Ataç Tansuğ’un gerçekleştirdiği özel bilgilendirme toplantısıyla birlikte aktif hale geldi. Turkcell YaaniMail web üzerinden, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirilerek kullanılabiliyor. Yaklaşık 400 kişinin arka planda Turkcell teknoloji servislerinin en iyi halini kullanıcılara sunmak için gayret ettiğini Yüksek Teknoloji olarak bizzat gözlemlerken. Bu servislerin yurt dışına ihraç edildiğini öğrenmemiz de bizi ayrıca mutlu etti.

turkcell yaanimail hizmeti

Basit bir kullanıcı arayüzünün bizleri karşıladığı YaaniMail ile ilerleyen günlerde Lifebox entegrasyonu da gerçekleştirilecek. Ayrıca YaaniMail kullanıcılarına şu anda 2GB mail depolama alanını ücretsiz sunuyor. Bunu da özellikle belirmemiz gerekiyor. Kullanım konusunda sizin tercihinize kalmış.

Yeni mail hizmetine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : Yüksek Teknoloji

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.