Ücretsiz Yabancı Müzik İndirme Sitelerini Listeledik
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Ücretsiz Yabancı Müzik İndirme Sitelerini Listeledik

Ücretsiz ve Yasal yollardan yabancı müzik indirme sitelerini listeledik...

0

Gün geçtikçe müziğe olan duyarlılığımız ve müzik zevklerimiz de değişmekte. Şuan ki dönemimizde insanlar arasında merak uyandıran yabancı müzik dinleme alışkanlığı giderek artmakta. Biz de sizlere böyle bir alışkanlığınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için Ücretsiz ve Yasal yollardan yabancı müzik indirme sitelerini listeledik..;

Noise Trade ;

NoiseTrade isimli olan bu internet sitesi en iyi müzik indirme sitelerinden biridir. Web sitesinde binlerce albüm ve çeşitli müzisyenlerin müzikleri bulunmakta. Bu sitede seçtiğiniz her hangi bir müziği indirmeniz için e-postanızı girmeniz gerekiyor. Albümler bir zip dosyası halinde geliyor. Zip dosyasının içinde sanatçının tüm müzikleri MP3 formatındadır.

Free Music Archive ;

Free Music Archive, tüm türden ücretsiz müzik bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz müzik arşivi bulunmakta. Üstelik Creative Commos lisanslıdır. Yani bu lisans ile sanatçıların kendileri, kendi müziklerini ücretsiz olarak veriyorlar. Her sanatçının sayfasında bir biyografi ve sanatçıların kendi ana sayfalarına ulaşılabilmesi için bağlantı bulunmakta.

thumbnail
Önerilen Yazı
Fake (Sahte) Instagram Hesapları Nasıl Kapatılır ?

Jamendo ;

Jamendo, Creative Commons lisansı ile müzik paylaşımı yapan başka bir internet sitesidir. Sitenin görünümü kullanımını çok kolayştırılmış şekilde sunulmaktadır. En popüler ve en çok indirilen kategorileri de bulunmakta. Şuan ki dönemimiz de çoğu kullanıcı telefonlarını çevrimiçi kullandığından dolayı Jamendo,  Android, IOS ve Windows gibi işletim sistemleri için uygulaması geliştirildiğini de belirtelim.

SoundCloud ;

SoundCloud, kullanıcıların orijinal olarak sahipler tarafından oluşturulan müzik, yükleme, paylaşma ve indirme olanağı tanıyan bir ses dağıtım platformudur. Bu platform da tüm müzikler serbestçe indirilmesine izin verilmiyor. Bazıları indirmek için Facebook sayfası paylaşmanızı ya da beğenmenizi gerektiriyor.

Amazon ;

Amazon Music, platformunu bilmeyeniniz yoktur. Amazon bildiğimiz üzere  kendi ismini artık bir çok dalda bahsettirmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi ise de müzik platformu. Diğer sitelerde de olduğu gibi Amazon Music’de de ücretsiz olan binlerce müzik bulunmakta. Şarkıları özelliklerine göre, çıkış tarihi, türe ve daha fazlasına göre sıralayabilirsiniz. İstediğiniz şarkıyı indirmek için gerekli olan tek şey, seçtiğiniz müziğin yanında ücretsiz düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.