WhatsApp Koyu Mod Beta Olarak İndirme Linki Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama

WhatsApp Koyu Mod Beta Olarak İndirme Linki Geldi

0

Geçen yıl mart ayında, WhatsApp Android kullanıcıları için yeni bir koyu modu test etmeye başladığını öğrendik. 2018’in başından itibaren aylık 1,5 Milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Facebook’a ait mesajlaşma servisi, kasım ayında geçen yılın sonuna kadar yaklaşan karanlık temanın ipuçlarını ortaya çıkardı. Son birkaç ay boyunca Facebook’tan Messenger ve Instagram dahil olmak üzere diğer uygulamalar Android’de koyu mod aldı. Ancak, WhatsApp’ın koyu modu hala görülemedi. Android 10 çalıştıran bazı cihazlarda WhatsApp’ta koyu mod etkinleştirmeye çalışılsa da uygulamadan resmi bir çözüm yoktu. Sonunda aylarca bekledikten sonra WhatsApp koyu mod seçeneği apk olarak ortaya çıktı.

WABetaInfo’nun son raporlarına göre, WhatsApp kısa süre önce Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir karanlık tema içeren yeni bir güncelleme (v.2.20.13) gönderdi. Beta kanalındaysanız, uygulama ayarlarına atlayıp sohbetler üzerine dokunup”Tema” bölümündeki Koyu seçeneğini belirleyerek yeni karanlık temayı etkinleştirebilirsiniz. Ancak bu temanın görünmesi için size gelen betanın v2.20.13 olması gerekiyor. İsterseniz aşağıdan da indirebilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Google Telefon ve Mesajlaşma Xiaomi MIUI İçin Önyüklü Gelecek

Etkinleştirildiğinde, koyu tema uygulamanın kullanıcı arayüzündeki her rengi daha koyu bir gölge oluyor. Ancak renkler tamamen siyah değil. Yeşiller aynı renkte kalırken, beyazlar koyu griye değişiyor ve yazı tipi siyahtan beyaza dönüşüyor. Daha önce beyaz ve yeşil renkli olan sohbet kutuları artık koyu gri ve yeşilin daha koyu bir tonu oluyor.

WhatsApp beta test kullanıcı iseniz en yeni beta güncellemesini hemen Play Store’dan alabilir ve yeni karanlık temanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak beta programına kayıtlı değilseniz, uygulamanın Play Store listesinden katılabilirsiniz. Güncellemeyi hala almadıysanız, aşağıdaki bağlantıdan en son WhatsApp beta APK’sını indirebilir ve uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

WhatsApp Koyu Mod İndir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.