Xiaomi Mi A2 İçin Android 10 Kararlı Sürüm OTA İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Xiaomi Mi A2 İçin Android 10 Kararlı Sürüm OTA İndir

0

Bu haftanın başlarında Xiaomi Mi A2 ve Mi A3 cihazları için Android 10 çekirdek kaynaklarını yayınladı. Bu durum Xiaomi’nin Android One akıllı telefon serisi için resmi Android 10 güncellemesinin yakında gerçekleşeceği anlamına geliyordu. Sonunda da geldi. Kararlı Android 10 güncellemesi şu anda Xiaomi Mi A2 için kullanıma sunuuldu. Ayrıca OTA güncelleme zip dosyası yakalandı ve indirilebilir duruma geldi. Bir Mi A2’niz varsa, Ayarlar> Sistem güncellemeleri bölümüne gidin ve OTA güncellemelerini kontrol edin. Alternatif olarak, Android 10 OTA güncelleme zip dosyasını aşağıdan indirebilir ve Xiaomi Mi A2’nizi manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Görünüşe göre, Mi A2 için dahili beta programı sona erdi ve üretici Mi A2 için kod adı verilen yasemin Android 10 sürümünü yayınladı – yasemin. OTA, 1,3 GB boyutunda tam bir pakette geliyor. Karanlık Mod (veya Android One için Karanlık Tema), akıllı yanıt, yepyeni hareket navigasyon sistemi, gelişmiş gizlilik ve konum kontrolleri ve en son Android güvenlik yama seviyesi gibi tüm Android 10 güzelliklerini paketler. Daha yeni Aralık 2019 güvenlik düzeltme ekini içeriyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Android 10 Tabanlı LG UX 9.0 İçin Çıkış Tarihi
İşte Xiaomi’nin güncelleme sunucularından Xiaomi Mi A2 için Kararlı Android 10 OTA indirme linki.

Bu güncellemenin uygulanması için kilitli bir önyükleyici gerektirebileceğini unutmayın. Bu bir kurtarma (recovery) güncellemesi olmasına rağmen özel bir TWRP kurtarma kullanarak veya Fastboot yöntemi kullanarak da yükleyebilirsiniz. Lakin bu noktada uyarmamız gerekiyor bütün sorumluluk size ait. Elimizde Mi A2 olmadığı için test edemedik.  Diğer taraftan güncellemeden önce mutlaka cihazınızı yedekleyin. Android 10 yakında Xiaomi Mi A3 için gelecek.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.