Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro İçin Android 10 İndirme
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro İçin Android 10 İndirme

0

Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro, 2019 için Xiaomi’nin öne çıkan cihazları arasında yer alıyor. Redmi Note 8 Pro, Xiaomi’nin orta sınıf portföyünü omuzlarında taşırken Mi A3, kullanıcılara resmi olarak kullanma seçeneği sunan Android One görevlerini üstleniyor. Xiaomi Mi A3 cihazında MIUI yerine Google’ın Saf Android versiyonunu kullandı. Xiaomi’nin sıralamasındaki önemlerine rağmen, Android 10 güncellemeleri söz konusu olduğunda cihazlar garip bir şekilde geride kaldı. Ancak şimdi, hem Xiaomi Mi A3 hem de Xiaomi Redmi Note 8 Pro’nun nihayet resmi Android 10 güncellemelerini aldığı için bekleme sonunda sona erdi. Bu yazıda Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro için Android 10 indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
İşte MIUI 12 Güncellemesi Alması Planlanan Xiaomi Listesi

Mi A3

Xiaomi Mi A3’ün Android 10 güncellemesi Şubat 2020’nin ortası için vaat edildi, ancak son zamanlarda yeni Coronavirus’un etkileri nedeniyle güncellemenin geciktiği söylenmişti. COVID-19 tarafından uygulanan sağlık acil durumları içeren bir durum ve bu gecikme için Xiaomi’yi gerçekten suçlayamayız. Xiaomi, güncelleme için kararlaştırılan yeni bir tarih olmadığından bahsetmişti, ancak şaşırtıcı bir şekilde, artık Mi A3 için resmi Android 10 güncellemesine ait linkler ortaya çıktı.

Mi A3 Android 10 İndir :  V11.0.7.0.QFQMIXM

Redmi Note 8 Pro

Mi A3’ün yanı sıra Redmi Note 8 Pro, yeni MIUI 11 yapıları şeklinde gelen resmi Android 10 güncellemesini de alıyor. Android 10, Rusya bölgeleri için kullanılabilir, ancak güncellemenin yakın gelecekte Hindistan da dahil olmak üzere daha fazla bölgeye sunulmasını bekliyoruz.

Redmi Note 8 Pro Android 10 İndir

Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro için Android 10 İndirme bağlantıları için XDA’dan yshalsager teşekkürler.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.