Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor

0

Çinli elektronik devi Xiaomi en iyi akıllı telefonları ile tanınıyordu. Ancak şirket hava temizleyicileri, akıllı elektrik fişleri, scooterlar ve pirinç ocakları da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi üretiyor. Şimdi ise 21:9 en boy oranına ve 3.440 x 1.440 piksel çözünürlüğe sahip 34 inç kavisli bir ekran olan Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor ile oyun monitörleri kategorisine giriyor.

Diğer özellikler ise 144Hz yenileme hızı ve AMD FreeSync desteğini içeriyor. Bu nedenle nispeten pürüzsüz ve yırtılmaz bir deneyim elde etmeniz gerekiyor. Buna ek olarak, 4ms tepki süresine sahip ve teknik olarak sRGB renk uzayının %121’ini kaplamaktadır. Panelin Samsung’dan 1500R eğimli bir VA paneli olduğu düşünülmekte. Monitörün tasarımı oldukça şık ve modern ve çerçeveler üç tarafta gerçekten ince ve yaklaşık 2mm. Diğer özellikleri ise stand yükseklik ve eğim ayarlarını destekliyor. Bağlantılar açısından, monitörde çift HDMI 2.0 bağlantı noktası, çift DisplayPort 1.4 arabirimi ve bir ses çıkış bağlantı noktası vardır.

İlk olarak monitör Ekim 2019’da duyurulduğunda Çin’de piyasaya sürüldü. Bu oyuncu monitörü şu anda Banggood sitesinde ise $539 ve $83 dolar Türkiye’ye kargo ile geliyor.

Bu Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor ile Xiaomi’nin daha fazla telefonun ve diğer cihazların resmi olarak piyasaya sürüldüğü bölgedeki son ekosistem ürünü lansmanının bir parçası anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.