1. Ana Sayfa
  2. Oyun ve Uygulama
Trendlerdeki Yazı

Xtadia İle Tüm Android Cihazlara Stadia Yükleyin


0

Google’ın Stadia oyun yayını hizmeti geçtiğimiz ay yayınlandı. Şu anda yükselen oyun yayın alanındaki ana rakiplerden biri oldu. Oyun akış hizmetleri, kendilerini oyun donanımına sahip olmak için bir alternatif olarak konumlandırmaya çalışıyor. Fakat bundan önce bu durumun herkes için hazır olması gerekiyor. Bununla birlikte, Stadia’yı şimdilik resmi olarak yalnızca Google’ın kendi Google Pixel cihazlarında oynayabilirsiniz. Bu durum oyun söz konusu olduğunda hala Google donanımına sahip olmanız gerektiğinden seçeneklerinizi ciddi şekilde sınırlıyor. Bu, APK’yı başka bir telefona yandan yüklemek veya cihaz kimliğini taklit etmeye çalışmak gibi kolayca yapılan bir seçenek değil. Şimdi işin ilgi çekici tarafına geliyoruz. Xtadia adı verilen bu Xposed modülü ile düzgün bir şekilde herhangi bir Xposed Modülü yüklü telefona Stadia yükleyip kullanaiblmenin imkanı ortaya çıktı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Android 11 İle Video Kayıt Kısıtlaması Bitiyor

Xtadia, Android’in daha yeni Android sürümleri için resmi olmayan bir Xposed bağlantı noktası olan Xposed veya EdXposed’e sahip olduğunuz sürece Android 6.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran herhangi bir cihazda Stadia oynamanıza izin veriyor. Ayrıca, yalnızca bir Wi-Fi bağlantısı yerine mobil veriler de dahil olmak üzere her türlü bağlantıda oynamanıza imkan tanıyor. Google ileriki zamanda kısıtlamaları kaldırması planda var ancak beklemek istemiyorsanız bu modülü kullanabilirsiniz.

Şu anda XDA forumlarında cihazınız için Xtadia’ya göz atabilir ve indirebilirsiniz. Xtadia ve Xposed için XDA forum  linklerini aşağıya bıraktık.

Xposed Forum on XDA

Xtadia Forum on XDA

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.